Posledná možnosť zapojiť sa do osláv 15. výročia Mapei

image 36182 25 v1

Mapei, osvedčená značka stavebnej chémie, oslavuje 15 rokov na slovenskom trhu. Pre svojich fanúšikov si pripravila niekoľko špeciálnych obchodných ponúk, ktoré vyvrcholia v septembri.

Hlasujte za najkreatívnejšie video

Počas 15 týždňov natáčal Mapei tím v hobbymarketoch Hornbach krátke kreatívne videá s tematikou MAPEI. Posledná séria videí bude dostupná na www.fb.com/mapeislovensko od pondelka 19. 9. do nedele 25.9. 2016. Súťažné video s najväčším počtom lajkov vyhrá víkendový wellness pobyt pre 2 osoby v Hoteli CHOPOK****. 

Mapei oslavuje a teba obdaruje

Súčasťou osláv je aj spotrebiteľská súťaž s názvom 15 rokov partnerstva a inovácií MAPEI . Každý, kto nakúpil akékoľvek výrobky MAPEI za viac ako 15 eur a zaregistroval pokladničný blok alebo faktúru prostredníctvom SMS, bol počas 15tich súťažných týždňov zaradený do losovania o 15 smart hodiniek značky HUAWEI v hodnote 150 eur. Na konci súťaže sa zo všetkých registrovaných pokladničných blokov a faktúr vylosuje výherca exotického poznávacieho zájazdu od BUBO v hodnote 3 000 eur. 

Pokladničné bloky možno do súťaže prihlásiť už len do 22. septembra 2016.

Pre viac informácií sledujte www.majstermapei.sk alebo www.fb.com/mapeislovensko.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.