Fotosúťaž o najkrajšiu vianočnú dekoráciu

fotosutaz o najkrajsiu vianocnu dekoraciu

Internetové stránky www.urobsisam.sk by vám radi v tieto mrazivé dni predstavili svoju horúcu novinku na dlhé zimné večery – blog.urobsisam.sk. Nová nadstavba stránky www.uss.sk vám umožní vyjadriť sa k rôznorodým témam, položiť otázky, ktoré vás trápia, a následne na ne dostať relevantné odpovede, prípadne sa pochváliť svojou ručnou prácou, bývaním či záhradou.

Keďže nám už Vianoce klopú na dvere a všetci rozmýšľame, kde zavesiť vyšívané vianočné ponožky, akými stužkami a guľami ozdobiť tento rok vianočný stromček či aké dekorácie pripraviť s deťmi, pripravili sme pre vás Fotosúťaž o najkrajšiu vlastnoručne vyrobenú vianočnú dekoráciu. Pošlite fotografiu svojho tohtoročného adventného venca alebo vianočného stromčeka, nápadito ozdobených medovníčkov či vianočných hviezd na oknách a vyhrajte zaujímavé ceny, ktoré vám budú pripomínať tohtoročné štedré Vianoce.  Fantázii sa medze nekladú, čím bude vaša dekorácia nápaditejšia, tým väčšiu šancu na výhru budete mať.

Ako postupovať? V čase od 8. 12. 2010 do 6. 1. 2011 navštívte našu novú službu blog.urobsisam.sk , zaregistrujte sa a založte si fotoblog s fotografiou svojej vianočnej dekorácie. Fotoblog priraďte do kategórie Inšpirácie a zaškrtnite položku Chcem sa zúčastniť Fotosúťaže o najkrajšiu vianočnú dekoráciu. Následne bude vaša fotografia zaradená do hlasovacej súťaže, kde môže každý registrovaný hlasovať za dekoráciu, ktorá sa mu najviac páči. Dekorácie s najväčším počtom hlasov vyhrávajú krásne ceny od www.nabytokainterier.sk. Pošlite avízo o svojom príspevku všetkým priateľom, a tým si zvýšte šancu na svoju výhru.  Čo môžete vyhrať?

Obývačková zostava JAZZ
Sklený stolík PRIAM A
2x barová stolička A148
Predplatné časopisov Urob Si Sám (3x), Môjdom (2x), ASB (2x)

Podrobné podmienky súťaže nájdete na http://blog.urobsisam.sk/sk/sutaz/. Použité fotografie sú ilustračné. Finančná hodnota výhier zodpovedá bežným predajným cenám v maloobchodoch vrátene DPH.

–>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.