celorocna sutaz o najkrajsi dom na slovensku
Galéria (10)

Celoročná súťaž o najkrajší dom na Slovensku

Neváhajte a zapojte sa do novej celoročnej súťaže s časopisom Urob si sám! Bývate v krásnom dome alebo ste si zrekonštruovali chalupu podľa vašich predstáv a ste na svoje dielo patrične hrdí? Pošlite nám fotografie, tie najlepšie uverejníme v časopise a Vy budete zaradení do žrebovania o vynikajúci záhradný traktor XT 220 Hd od spoločnosti Mountfield, ako aj o mnoho ďalších vecných cien.

Galéria

Nová celoročná súťaž
 

Zašlite nám poštou alebo e-mailom najmenej jednu fotografiu (počet nie je obmedzený) vášho domu, chaty alebo chalupy. Môžete priložiť aj fotografie detailov (balkón, vstupný priestor, predzáhradka, interiér
a pod.). K obrazovému materiálu pripojte aj krátky opis. Prosíme o zaslanie technicky kvalitných fotografií, ktoré bude možné následne uverejniť v časopise, tzn. fotografie odfotené fotoaparátom v pôvodnej veľkosti.

Vyhrať môžete dvakrát!

Každý mesiac odmeníme autorov uverejnených príspevkov autorským honorárom a vecnou cenou vydavateľstva JAGA. Na základe počtu hlasov budú úspešné domy vyhodnotené. Autor fotografií domu, ktorý v priebehu roka získa najviac hlasov od čitateľov, bude odmenený záhradným traktorom XT 220 HD od spoločnosti Mountfield.

 
Záhradný traktor XT 220 HD je hviezdou mezi zahradnými traktory. Jeho úžitkovú hodnotu výrazne rozširuje škála príslušenstva, vďaka nemu budete môcť tento stroj používať počas celého roku. Výborné vlastnosti mu zaručujú 2válcový motor Briggs & Stratton s výkonom 20 HP, hydrostatická prevodovkaelektromagnetická spojka. Samozrejmosťou je 300 litrový, jednoducho vyprázdniteľný kôš na pokosenú trávu, prehľadný ovládací panel informujúci o 8 najdôležitejších funkciách, počítadlo motohodín a svetlomety pre prácu za zníženej viditeľnosti.

Každý mesiac vyžrebujeme z hlasujúcich čitateľov víťaza zaujímavej vecnej ceny. Podmienkou zapojenia sa do súťaže pre hlasujúcich čitateľov je zaslanie súťažného kupónu s korešpondenčnou adresou a číslom súťažného domu, ktorému chcete odovzdať svoj hlas, na adresu redakcie do termínu, ktorý je uverejnený v príslušnom časopise. 
 
Ak chcete ukázať iným čitateľom svoj dom, chatu alebo chalupu, pošlite fotografie na poštovú alebo e-mailovú adresu.
 
Nezabudnite poslať spolu s fotografiami  a textom o vašich domoch aj svoju korešpondenčnú adresu!
V prípade, že fotografie budete posielať mailom nezabudnite uviesť do predmetu mailu HESLO: Súťaž o Najkrajší dom.
 

— Zapojiť sa môžete jednoducho —

Súťažné fotografie vášho domu posielajte na adresu: katarina.gregova@jaga.sk, alebo na sutaz@jaga.sk. Vždy v predmete s heslom súťaže. nezabudnite s fotografiami poslať aj krátky príbeh vášho domu. Inšpirovať sa môžete príbehmi domčekov, ktoré už boli uverejnené 🙂

— Hlasujte —

Obálky s kupónom z časopisu posielajte na adresu JAGA GROUP, s.r.o., redakcia časopisu Urob si sám, P.O.BOX 61, 810 05 Bratislava
 
Zaslaním fotografií a textu dáva autor súhlas s ich uverejnením v médiách vydavateľstva JAGA bez ďalších obmedzení, ako aj súhlas so spracovaním osobných údajov. Nevyžiadané príspevky redakcia nevracia. Použité fotogtrafie cien sú ilustračné. Finančné hodnoty výhier zodpovedajú bežným predajným cenám v obchodoch vrátane DPH.

Najnovšie číslo magazínu Urob si sám spolu s kupónom už v predaji!

Podrobné podmienky súťaže nájdete tu.

–>

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje