Sprchová vanička LIVADA
Zdroj: SanSwiss

Sprchová vanička LIVADA. Aj tu sa SanSwiss inšpiroval prírodou!

Príroda inšpirovala spoločnosť SanSwiss mnohokrát, spomeňme si na CADURU - inšpirovanú švajčiarsku prírodou, tvarovanú vodou. Vstup na vaničku LIVADA môžeme prirovnať k vstupu na rozkvitnutú lúku - tak ľahký a komfortný. Pre tento názov sprchových vaničiek sa SanSwiss rozhodol, pretože LIVADA je v mnohých európskych jazykoch LÚKA.

Vanička LIVADA je vyrobená z kvalitného liateho mramoru, ktorý tlmí hluk a poskytuje tepelnú izoláciu. Povrch vaničky je vybavený špeciálnou povrchovou úpravou Gelcoat z polyesterovej živice. Hladký, nezmáčavý povrch vaničky LIVADA sa vďaka tomu ľahko udržuje a má dlhú životnosť.

Moderný, štvorcový kryt sifónu je perfektne zladený s vaničkou. Sifón je však univerzálny, okrúhly – s priemerom odtoku 90 mm. Po novom môžete zvoliť umiestnenie sifónu a krytu aj na dlhšej strane vaničky.

Sprchová vanička LIVADA
Zdroj: SanSwiss
Sprchová vanička LIVADA
Zdroj: SanSwiss

LIVADA a TOP-LINE S za skvelú cenu!

Sprchový kút a vaničku LIVADA vrátane sifónu je teraz možné kúpiť za skvelú cenu cez sieť predajcov SanSwiss. Akcia platí od 1.10. 2020 do 20.12.2020.

Podrobnosti o akcii a produktoch nájdete tu: AKCIA SANSWISS – ZĽAVA 20%

Sprchové zásteny radu TOP-LINE S disponujú výškou 2000 mm a komfortným vstupom.

Sprchový kút je vyrobený zo 6mm bezpečnostného skla a je vybavený antiplakovou úpravou Aquaperle, ktorá minimalizuje usadzovanie vodného kameňa na skle.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje