Škridla pre milovníkov južanskej architektúry

image 28965 25 v1

Milovníci stredomorskej architektúry v štýle typických víl v talianskom Toskánsku či v iných prímorských štátoch, zbystrite pozornosť! Už aj na vašom dome môžete mať takúto nadčasovú strechu v južanskom štýle.

Významný stredoeurópsky výrobca a predajca pálenej škridly Tondach® ponúka už aj na slovenskom trhu posuvnú škridlu Mediteran Plus za zvýhodnené ceny. Je vhodná pre strechy už od sklonu 22° (od 16° s poistnou hydroizoláciou, od 12° s vodotesným podstreším). Možnosť posuvu škridly uľahčuje kladenie všetkých typov striech. V ponuke je v prírodnom prevedení a povrchových úpravách antik, piesková-antik, bronz a patina, ktoré sú jedinečné svojou UV stabilitou.

Škridla pre milovníkov južanskej architektúry

Konateľ spoločnosti TONDACH SLOVENSKO, s.r.o., Vladimír Šablica k tomu hovorí: ,,Mediteránska škridla si našla priaznivcov už aj na Slovensku a stáva sa trendom, podobne ako v Rakúsku či Nemecku. Tieto krytiny renomovaného výrobcu Tondach®, vyznačujúce sa kvalitou, elegantným vzhľadom a klasickou nadčasovosťou, majú množstvo výhod oproti iným materiálom. Pri krytine Mediteran Plus je zaručená rakúska kvalita a na rozdiel od pôvodnej škridly Mediteran, je posuvná. Vďaka posunu škridly až o 3 cm uľahčuje montáž, šetrí rezivo a materiál. Úplne nový vzhľad dodajú domom aj pri rekonštrukciách, nadstavbách, či pri výmene krytiny. Zákazníci TONDACHU majú možnosť využiť nákup škridiel typu Mediteran za zvýhodnené ceny u našich zmluvných predajcov po celom Slovensku.

Škridla pre milovníkov južanskej architektúry

Všetky krytiny od Tondachu® spĺňajú najprísnejšie európske normy, vyznačujú sa pevnosťou keramickej väzby, tlmia hluk a sú odolné voči agresívnym vplyvom počasia – vetru, dažďu, mrazu, slnečnému žiareniu, návalom snehu, či zásaditým a kyslým látkam v ovzduší a eliminujú tvorbu machov a rias. Predpokladaná životnosť modernej pálenej škridly je minimálne 80-100 rokov a to bez akejkoľvek údržby. Firma, ako jedna z mála, poskytuje na svoje výrobky až 33 ročnú záruku.

Škridla pre milovníkov južanskej architektúry

Viac informácií na www.tondach.sk a www.najlepsiastrecha.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.