Škáry z epoxidu: ako na to?

image 27299 25 v1

Kuchyňa, kúpeľňa, terasa alebo bazén? Nezáleží na tom, aký druh, farebnosť, formát dlažby či obkladov preferujete. Nikdy nebudete spokojní s finálnym vzhľadom, ak nebudú škáry medzi obkladovými prvkami vyplnené kvalitnou škárovacou maltou.

Jaroslav Sokol
majster Mapei a realizátor kúpeľní

„Výrobky Mapei považujem za veľmi kvalitné a som s nimi nadmieru spokojný. Uľahčujú mi prácu a viem, že sa na ne môžem spoľahnúť. Práca s epoxidovými škárovacími maltami si vyžaduje profesionálnu zručnosť, avšak aplikáciu škárovacej malty Kerapoxy CQ zvládne po odbornom zaškolení aj šikovný domáci majster. Vždy však treba dodržať technologický predpis výrobcu.“

S Kerapoxy CQ sa pracuje ľahko

Dvojzložková epoxidová škárovacia malta Kerapoxy CQ prináša jedinečnú čistiteľnosť a hygienu pre škáry v domácnosti so šírkou viac ako 2 mm. Aj vďaka uľahčenej umývateľnosti v priebehu aplikácie, je práca s touto dvojzložkovou epoxidovou maltou výrazne jednoduchšia, a to aj pri aplikácii na zvislých povrchoch. Odstránenie čerstvej škárovacej malty z povrchu obkladových prvkov použitím profesionálneho náradia – špeciálnej gumenej stierky je bezstarostné, plochy obkladov a dlažieb sú hneď takmer dokonale čisté.

Kerapoxy CQ je vďaka svojím vlastnostiam a výbornej chemickej odolnosti vhodná na použitie nielen v bežných domácnostiach, ale aj v prostredí s najvyššími hygienickými nárokmi, akými sú napríklad potravinárske prevádzky, plavecké bazény, laboratóriá, či nemocnice. Vlastnosti škáry zostávajú nemenné i v priebehu mnohých rokov. Ide o škárovaciu maltu s odolnosťou proti tvorbe a rozmnožovaniu mikroorganizmov, pričom ochrana je zabezpečená v celej hrúbke škáry. Je absolútne bezpečná, nedochádza k uvoľňovaniu žiadnych substancií škodlivých pre ľudský organizmus. Dodáva sa v 21 farebných odtieňoch.

www.mapei.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.