Hornbach záhrady
Zdroj: Hornbach

Sezóna v záhradách je v plnom prúde. Záhradné centrá Hornbach sú otvorené

Pustite sa naplno do svojich projektov na záhrade a v okolí domu. Záhradné centrá v projektových marketoch Hornbach sú otvorené pre všetkých.

„Dnes by to šlo…,“ napadne mnohým s prvými jarnými lúčmi. Nestrácajte energiu a čas hľadaním najlepšej ceny a zháňaním položiek z nákupného zoznamu. Jarné sadenice, osivo, rastliny, kríky, substráty, hnojivá a ďalší sortiment nakúpite bez obmedzení a za trvalo najnižšie ceny v záhradných centrách Hornbach.

Nájdete tu tiež cenovo výhodné záhradné náradie a techniku. Jarné práce vám tak budú odsýpať a súčasne budete mať rozpočet pod kontrolou. O to viac si vychutnáte grilovačku, ku ktorej tu zoženiete všetko potrebné: od grilov po rôzne druhy palív. Pre domácich miláčikov sú pripravené kvalitné krmivá a široký sortiment doplnkov.

jarné rastliny v Hornbachu
Zdroj: Hornbach

Vstup do záhradných centier Hornbach je možný výhradne cez špeciálne označený vchod a len s negatívnym antigénovým alebo RT-PCR testom nie starším ako 7 dní a so zakrytím horných dýchacích ciest použitím respirátora FFP2.

Ostatný tovar si možno aj naďalej pohodlne objednávať cez e-shop s vyzdvihnutím vo výdajnom okne prevádzky.

Zdroj: Hornbach

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje