REMAL VINYL COLOR MAT

image 49929 25 v1

REMAL VINYL COLOR MAT má vlastnosti, ktoré Vám pomôžu udržať interiér aj za denného chodu čistý, maľba bude dlhodobo v perfektnej kondícii. Náter má zamatovo matný vzhľad, výbornú kryvosť (vysoká výdatnosť, až 39m2 z jedného balenia 3,2kg v jednej vrstve) a vysokú oteruvzdornosť. Povrch je šetrne umývateľný navlhčenou hubkou. 

Náter je určený na maľovanie stien a stropov v interiéry, na štukové, sádrokartonové a iné podklady. Výrobok je jednoducho spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý, je vhodný na použitie aj do detských izieb.

Pred maľovaním odporúčame ošetriť podklad REMAL PENETRÁCIOU. Povrch tak zbavíme prachu, spevníme ho, zjednotíme savosť a zaručíme dobrú priľnavosť vrchného náteru. Doba schnutia je cca 4 hodiny. Farba sa vynikajúco spracováva, je pripravená k okamžitému maľovaniu, stačí ju len dôkladne premiešať. Jedine v prípade nutnosti pri aplikácii sa môže zriediť maximálne 5% čistej vody.

Nanášajte valčekom REMAL VINYL s krátkym vlasom. Náter kryje v jednej vrstve. V prípade potreby druhej vrstvy pretierajte minimálne po 4 hodinách. Optimálna teplota na natieranie je 15 °C až 25 °C. Znečistené miesta a pracovné náradie umyte ihneď po aplikácii vodou, zaschnutá farba sa horšie odstraňuje.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.