image 49929 25 v1

REMAL VINYL COLOR MAT

REMAL VINYL COLOR MAT má vlastnosti, ktoré Vám pomôžu udržať interiér aj za denného chodu čistý, maľba bude dlhodobo v perfektnej kondícii. Náter má zamatovo matný vzhľad, výbornú kryvosť (vysoká výdatnosť, až 39m2 z jedného balenia 3,2kg v jednej vrstve) a vysokú oteruvzdornosť. Povrch je šetrne umývateľný navlhčenou hubkou. 

Náter je určený na maľovanie stien a stropov v interiéry, na štukové, sádrokartonové a iné podklady. Výrobok je jednoducho spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý, je vhodný na použitie aj do detských izieb.

Pred maľovaním odporúčame ošetriť podklad REMAL PENETRÁCIOU. Povrch tak zbavíme prachu, spevníme ho, zjednotíme savosť a zaručíme dobrú priľnavosť vrchného náteru. Doba schnutia je cca 4 hodiny. Farba sa vynikajúco spracováva, je pripravená k okamžitému maľovaniu, stačí ju len dôkladne premiešať. Jedine v prípade nutnosti pri aplikácii sa môže zriediť maximálne 5% čistej vody.

Nanášajte valčekom REMAL VINYL s krátkym vlasom. Náter kryje v jednej vrstve. V prípade potreby druhej vrstvy pretierajte minimálne po 4 hodinách. Optimálna teplota na natieranie je 15 °C až 25 °C. Znečistené miesta a pracovné náradie umyte ihneď po aplikácii vodou, zaschnutá farba sa horšie odstraňuje.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje