Prvá stavebná sporiteľňa podporí Dobrého anjela

Prvá stavebná sporiteľňa podporí Dobrého anjela

Prvá stavebná sporiteľňa rozširuje svoju pomoc pre Dobrého anjela. Na podporu tejto neziskovej organizácie spúšťa kampaň, v ktorej môžu významne pomôcť všetci stavební sporitelia. Za každú zmluvu o stavebnom sporení uzatvorenú v PSS, a. s., v máji 2015 poputujú 2 eurá na konto Dobrého anjela.

Finálnou čiastkou Prvá stavebná sporiteľňa podporí fungovanie tejto neziskovej organizácie. Do kampane budú zahrnuté všetky nové zmluvy o stavebnom sporení, rovnako aj zmluvy, pri ktorých sa klienti rozhodnú pre zvýšenie cieľovej sumy.

„Prvá stavebná sporiteľňa už roky patrí k Dobrým anjelom – pomáha finančnými darmi aj formou 2 % z daní. Tentoraz sme sa však rozhodli, že kampaňou podporíme priamo samotnú neziskovú organizáciu a prispejeme tak k jej úspešnému fungovaniu a ďalšiemu rozvoju,“ uvádza Ing. Erich Feix, člen predstavenstva PSS, a.s.

Nezisková organizácia Dobrý anjel podáva pomocnú ruku rodinám, ktoré sú ochromené bojom s ťažkou chorobou dieťaťa alebo rodiča a ocitli sa preto v zložitej finančnej situácii. Charitatívna organizácia je známa tým, že peniaze od darcov – dobrých anjelov – do posledného centu posiela postihnutým rodinám. Sústredí sa najmä na rodiny, v ktorých niektorý člen trpí na rakovinu alebo v ktorých je dieťa postihnuté iným vážnym ochorením.

„Veríme, že všetci tí, ktorí doteraz odkladali uzatvorenie alebo zmenu zmluvy o stavebnom sporení, si nájdu čas, aby tak spravili práve v máji. Okrem toho, že urobia prospešnú vec pre seba, prispejú aj na pomoc druhým,“ uzatvára Ing. Erich Feix.

www.pss.sk

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. 

Komentáre

Pridať komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.