Pálená škridla CREATON Balance za vynikajúcu cenu

Pálená škridla CREATON Balance za vynikajúcu cenu

Využite predajnú akciu na prémiovú pálenú škridlu od tradičného nemeckého výrobcu Creaton. Obľúbený model keramickej strešnej krytiny Balance nakúpite do polovice júna u vybraných predajcov mimoriadne výhodne.

Veľkoformátová keramická krytina Balance zaujme vyváženosťou tvaru, proporcií a hospodárnosťou. Ide o najobľúbenejšiu krytinu v tvare klasickej vlny od nemeckého výrobcu Creaton u nás. Vďaka špeciálnej akcii ju do polovice júna môžete nakúpiť u vybraných predajcov s výraznou zľavou.

Výhody pálenej škridly Balance

Veľkoformátová keramická škridla Creaton Balance s vyváženými proporciami sa odporúča nielen pre veľké, ale aj menšie strešné plochy. Pre dosiahnutie dokonalej vertikálnej tesnosti škridly bol vyvinutý unikátny „Labyrint“ systém so špeciálnymi 5 bočnými drážkami. Vďaka tomuto prepracovanému systému vznikla dokonalá odolná vodná bariéra, neprekonateľná ani pri veľmi silnom vetre. Minimálny sklon kladenia krytiny je 12° s vodotesným podstreším. Na všetky modely je poskytovaná 50 ročná záruka na funkčnosť.

Ušetrite dvakrát

Atraktívny vzhľad a vysokú odolnosť dopĺňajú ekonomická efektívnosť a ľahké kladenie. Väčší formát škridly zefektívňuje jej spotrebu na 8,4 ks/m2 až 9 ks/m2 a urýchľuje montáž. Unikátne hlavové drážky poskytujú možnosť posuvu až 26 mm. Vďaka posuvu škridiel je rozvrhnutie optimálneho latovania v závislosti od dĺžky krokvy jednoduchšie, čo oceníte nielen pri zastrešení novostavieb, ale predovšetkým pri rekonštrukcii striech.

Vďaka veľkému formátu škridly 323×502 mm s krycou šírkou od cca 272 mm a s krycou dĺžkou cca 431 mm dosahuje škridla BALANCE pri spotrebe od 8,4 ks/m2 výborný pomer cena a výkon. Využite špeciálnu zľavu, ktorú si môžete uplatniť do polovice júna u vybraných predajcov strešných krytín a ušetrite dvakrát.

www.ebmco.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.