Júnový Môj dom už v predaji spolu s darčekom zadarmo

Júnový Môj dom už v predaji spolu s darčekom zadarmo

Chcete byť v obraze a vedieť, aké sú tohtoročné interiérové trendy?  Zaujíma vás, ako bývajú ľudia bližšie či ďalej za našimi hranicami? V najnovšom čísle časopisu Môj dom nájdete to najzaujímavejšie z mekky interiérového dizajnu, tohtoročného Salone del mobile v Miláne, a zavedieme vás aj do originálnych bytov a domov z celého sveta – od Trnavy až po Kanadu. Júnový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 3. 6. spolu s darčekom zadarmo - časopis Tvorivé bývanie

Najnovší  Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

Darček k časopisu – časopis je zabalený spolu s časopisom Tvorivé bývanie

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Zariadený (s) radosťou

V najnovšom čísle Môjho domu vás zavedieme do modernej stavby v juhoafrickej vinárskej oblasti, ktorá je pozoruhodným spojením záľuby majiteľov vo farbách, ich vášne pre bizarné zbierky a radosti zo života vonku.

Skrytý pôvab všednosti

Myslíte si, že pokrčeným papierovým vreckom sa môžu inšpirovať len dnešní dizajnéri, ktorí nevedia čo od dobroty? Omyl! V našej pravidelnej rubrike nadčasový dizajn vám tentoraz predstavíme vázu kolekcie Paper Bag z roku 1977.

9 milánskych perál

Reportáž z našej redakčnej výpravy do sveta veľkého dizajnu pripravila Lucia Kušnírová – vďaka jej najsilnejším zážitkom a najžiarivejším tohtoročným trendom sa aj vy môžete ponoriť do atmosféry tohtoročného milánskeho salónu nábytku. 

„Plávajúci“ dom 

Dom, ktorý pri pohľade z ulice pripomína obrovský lodný kontajner položený na žltých pilótach, volajú jeho austrálski majitelia láskyplne „náš plávajúci dom“. Splnil totiž všetky ich predstavy o súkromí, pohodlí a bezpečnom priestore pre dve neposedné deti.

5 (zaručených) tipov na podlahu do kuchyne

Drevo, laminát, dlažba, či niečo iné? Neviete sa rozhodnúť? Všetky za aj proti nájdete v júnovom Mojom dome pekne pohromade v článku Natálie Žákovej. 

Stolček, prestri sa

Pripraviť chutné občerstvenie úplne nestačí. Dôležité je aj štýlové servírovanie, ktoré ho pozdvihne na vyššiu úroveň. Pripravili sme pre vás výber z ponuky podnosov, misiek a etažérov, ktoré by sa vám mohli hodiť.

Afrika v Trnave

V interiéri tohto trnavského bytu sa príjemne prelínajú rôzne štýly, prírodné materiály a zemité farby s exotickými artefaktmi. Inšpirovať sa môžete v najnovšom čísle Môjho domu.

Moderný, industrálny, útulný

Máte radi lofty? Zavediem vás do jedného, v ktorom vďaka kreatívnemu a triezvemu pohľadu architektov vznikol ideálny základ pre príjemné bývanie mladej štvorčlennej rodiny.

S citom pre farby

Priestranná, no útulná obývačka zariadená farebne, ale elegantne. Čiastočné protiklady sa Lucii Kušnírovej podarilo spojiť v tohtomesačnom návrhu, ktorý splnil predstavy Ivany a Matúša o ich o novom bývaní.. 

Testujeme úsporné vysávače

Riadia sa najnovšími pravidlami na úsporu energie a hoci majú omnoho nižšiu spotrebu ako ich predchodcovia, poradia si s prachom na kobercoch rovnako šikovne. Otestovali sme novinky tohtoročnej sezóny. 

Svieže letné barbecue

Máte chuť na niečo letné a grilované? Aj tento mesiac sme pre vás pripravili zopár zaujímavých receptov.

10 najkrajších rastlín na rozkvitnuté leto

K letu patria kvitnúce rastliny, vďaka ktorým sa záhrada môže zmeniť na naozaj rozprávkové miesto. Viaceré z nich si navyše môžete vysadiť práve teraz. 

Kvetináče nielen na bylinky

Postačí kus hrubšieho lana a pevná ruka a všedný kvetináč okamžite získa punc jedinečnosti. Svoje miesto si nepochybne nájde v záhrade i na balkóne. 

Zákutie pre romantikov

V júni vám záhradník poradí, ako vytvoriť útulné zákutie s vidieckym čarom, plné pekných detailov, avšak bez prešľapov, ktoré by mohli vašu snahu zmariť.

Dom na skale

Víkendový dom pre dvojicu milovníkov prírody vyrástol na svahu nad jazerom v kanadskej provincii
Quebec. Keďže majitelia chceli stavbou čo najmenej zaťažovať životné prostredie a išlo im aj o zníženie nákladov, „sedí“ na základoch niekdajšej rekreačnej chaty.

Drevo pod holým nebom

Drevo je materiál, ktorý vie ako skrášliť, spevniť, zachovať prirodzenosť a neškodiť. Na oplátku občas potrebuje našu starostlivosť. Ako mu ju poskytnúť a dokedy to zvládne aj bez nej? Dozviete sa v júnovom vydaní časopisu Môj dom

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.