Vaillant oslavuje 150 rokov
Zdroj: Vaillant

Oslavujú 150 rokov. Pozrite si ich riešenia pre novostavby i obnovy

Ekologickejší a udržateľnejší životný štýl – presne o to sa kedysi usiloval Johann Vaillant. Ide o zakladateľa značky Vaillant, ktorá oslavuje 150. výročie pod heslom „Budúcnosť vykurovania“. Je lídrom v oblasti zelených technológií a podieľa sa na formovaní trendov vo vykurovaní.

V súčasnosti ponúka spoľahlivé, energeticky účinné a ekologické tepelné čerpadlá. Tie dokážu využívať až 75 % energie priamo z obnoviteľných zdrojov, ktoré sú všade okolo a sú zadarmo. Vďaka nim môžete už dnes zásadne ovplyvniť budúcnosť. Napríklad menšou uhlíkovou stopou.

Ekologické tepelné čerpadlá Vaillant
Zdroj: Vaillant

Míľnikom je tepelné čerpadlo aroTHERM plus vzduch/voda (s výkonmi od 3 do 12 kW), jedno z prvých na trhu s klimaticky najšetrnejším ekologickým chladivom R290. Umožňuje dosiahnuť výstupnú teplotu až do 75 °C, vďaka čomu je vhodné aj na modernizáciu starších domov s radiátormi.

www.vaillant.sk

Zdroj: Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje