Nový vodouriediteľný systém špičkových lazúr vyvinutý pre komplexnú dlhodobú ochranu dreva

Nový vodouriediteľný systém špičkových lazúr vyvinutý pre komplexnú dlhodobú ochranu dreva

Systém je aplikovateľný na nové drevo a povrchy na jeho báze. Je tiež vhodný pre renováciu dreva v interiéri a exteriéri. Lazúry sú vhodné pre hobby použitie, ale aj pre profesionálne aplikácie na drevostavby, drevené opláštenia budov, pergoly, trámové konštrukcie, záhradný nábytok, terasy alebo ploty.

Lazurol Aqua napúšťadlo V 1314

Hlboko preniká do materiálu, zaisťuje perfektnú ochranu pred plesňami, drevokaznými a drevo sfarbujúcimi hubami i drevokazným hmyzom.

Lazurol Aqua dekor V 1315

Vodouriediteľná tekovrstvá lazúra na drevo.

Používá sa na zhotovenie kvalitných lazúrových náterov na drevo, ako sú pergoly, ploty, trámy a to aj vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Pri predpokladanej obmedzenej životnosti (mechanická a chemická záťaž) spojenej s renovačnými nátermi je možné odporučiť aj na nátery drevených terás. Je taktiež vhodná k náterom suchých dekorácií. Lazurol Aqua dekor sa neodporúča na nátery drevených podláh a schodov v interiéroch. Perfektne zvýrazňuje kresbu dreva. Lazúra bola špeciálne vyvinutá tak, aby jej vodeodolný povlak dlhodobo odolával poveternostným vplyvom, vrátane UV žiareniu. Predĺžená aplikačná doba dovoľuje pohodlne zhotoviť náter na veľkých drevených dieloch či zložitých konštrukciách.
Farba sa na drevo nanáša štetcom alebo striekaním v 2-3 vrstvách v intervale minimálne 6 hodín medzi nátermi. Farba, ktorá nevsiakla sa zotrie suchým štetcom.

Lazurol Aqua Balzam V 1316

Je transparentný renovačný balzam, aktívne regeneruje povrchy natreté lazúrou. Obsah voskovej emulzie zamedzuje nasiakavosti povrchu a účinný UV filter zachováva drevo v kondícii po veľa rokov.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.