Novembrový Môj dom už v predaji spolu s darčekom zadarmo

image 37103 25 v1

Začnite sa tešiť na Vianoce! A ak sa na ne chcete pripraviť bez stresu, je najvyšší čas začať – novembrové vydanie časopisu Môj dom prináša námety na sviatočnú výzdobu aj návody ako si dekorácie vyrobiť vlastnoručne, tipy na darčeky aj šikovné rady, ako si uľahčiť veľké upratovanie.

Množstvo inšpirácií však nájdete aj v článkoch venovaných kúpeľni či vytvoreniu atraktívnej záhrady. Samozrejme, aj tento mesiac vás zavedieme na návštevu do originálnych bytov a domov z celého sveta, poradíme, kedy a ako stavať v zime, aj ako efektívne využiť energetické dotácie. Nechýba ani ďalší kúsok nadčasového dizajnu, riešenie interiérového problému od architekta či pravidelný redakčný test. Novembrový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 2. 11.

Najnovší Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

Darček ■ druhý časopis Môj dom zadarmo

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Šup pod deku

Dlhé chladné večery azda každý najradšej trávi doma, v teple a pohodlí, možno aj pod dekou v posteli. Príjemnú atmosféru navodia sviečky, veľa mäkkých vankúšikov a pohodová hudba.

Londýnske retro Vianoce

V dome v okrajovej štvrti Londýna, postavenom v 60. rokoch minulého storočia a zariadenom v duchu rovnakého obdobia, majú aj Vianoce pôvab dávnych spomienok. V novembrovom Mojom dome si môžete užiť ich atmosféru.

Handmade, severský štýl a folklór

Premýšľate akú vianočnú výzdobu zvoliť tento rok? Ručne vyrobené dekorácie najmä z prírodných materiálov, čistý severský štýl v chladných odtieňoch sivej, striebornej a medenej, alebo tradičný vidiecky štýl v červenom, to sú hlavné prúdy tohtoročných Vianoc.

Hebké vianočné ozdoby

Kožušinové ozdoby vyniknú na vianočnom stromčeku aj na väčšej vetvičke. Podľa návodu v aktuálnom vydaní časopisu Môj dom si ich vyrobíte za pár minúť a môžu vám pri tom pomáhať aj deti.  

4 nápady, ako zabaliť radosť

Tento rok sme si povedali, že pre vás pripravíme niekoľko inšpirácií, ako zabaliť vianočné darčeky. Vytiahnite papier a nožnice a ideme na to. 

Pohodlie po pánsky

Neveľké bývanie režiséra Roba Nichollsa sa po rekonštrukcii zmenilo na veľkorysú obytno-relaxačno-pracovnú zónu. Prevládajúca svetlá farebnosť, drevo a dekoratívne drobnosti dokazujú, že ani pánska domácnosť nemusí pôsobiť stroho.

Zíde sa

Na prisadnutie v obývačke, ako pomocník pri obúvaní v predsieni, na hry v detskej izbe alebo ako náhrada nočného stolíka. Obľuba pufov a otomanov pre ich multifunkčnosť stále rastie. Príjemným bonusom sú rozmanité možnosti stvárnenia, ktoré pozdvihnú každý interiér – inšpirovať sa môžete v novembrovom Mojom dome.

Priestor plný nápadov

Výrazné rustikálne materiály, atypický priestor, intenzívne kontrasty a originálne nápady – tak by sa dal charakterizovať byt na najvyššom poschodí novostavby v pražských Holešoviciach, do ktorého vás pozveme v najnovšom vydaní časopisu Môj dom.

Prakticky, jednoducho, vkusne

V otvorenej dennej časti domu bude mladá rodina tráviť väčšinu svojho času, preto chceli, aby sa niesla v nenápadných farbách a bola maximálne funkčná. Pozrite sa, ako ich požiadavky pretavil do návrhu architekt.

Čo sa nosí v kúpeľni?

Najnovšie kúpeľňové trendy hlásia jednoduchosť. V materiáloch, farbách i vzoroch. Výsledkom je nadčasový priestor, ktorý sa vám tak skoro nezunuje – na november sme pre vás v Mojom dome pripravili štýlové inšpirácie.

Vymeňte zabehnuté za nevšedné

Záhrady, ktoré možno vidieť pri našich domoch, sú často v mnohom podobné a neoriginálne. Stačí pritom málo a záhradný priestor môže pôsobiť úplne inak. V aktuálnom Mojom dome nájdete trendové riešenia, ktoré nás zaujali na zahraničných záhradníckych veľtrhoch.

Keď panuje zima

Chladnejšie dni, prvé mrazy, príchod Adventu a Vianoc. Obdobie roka, na ktoré väčšina z nás nedá dopustiť a snaží sa mu dodať výnimočnú atmosféru. Dopomôcť vám k nej môžu aj zimné aranžmány, ktoré nájdete v novembrovom vydaní časopisu Môj dom.

Odlišné dvojčatá

Parcelu si dvaja majitelia rozdelili pekne po bratsky. Domy vyrástli naraz, bok po boku a podobajú sa, akoby ich jeden ateliér navrhol – oba majú veľa spoločného, v mnohom sa však aj líšia. Podobne ako dve mladé rodiny, ktoré ich obývajú. 

Stavba v zime

Aj napriek tomu, že zima je predo dvermi, nemusíte všetky práce na svojej stavbe stopnúť. Množstvo činností sa dnes dá robiť, aj keď vonku prituhlo. Aké a kedy, sa dočítate v novembrovom Mojom dome.

Experiment s prototypom

Z jednej strany ukrytý za stromami, z druhej chránený vodou a strmými brehmi. Miestom experimentu s prototypom rodinného domu sa stal bývalý žulový lom, cieľom bolo overiť konštrukčné a užívateľské vlastnosti.

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.