image 48504 25 v1

Nová maľovka svojpomocne

Maľovanie izby či celého domu zvládnete hravo aj sami. Výberom vhodnej náterovej farby si môžete významne uľahčiť prácu.

Zmeniť farebnosť stien, alebo im prinavrátiť žiarivosť môžete jednoducho pomocou náterových farieb Dursilite a Colorite od osvedčeného výrobcu stavebnej chémie Mapei.

Významnou výhodou dekoračných náterov Dursilite a Colorite je ich vynikajúca krycia schopnosť. Na dosiahnutie dokonalého vzhľadu tak stačí menej vrstiev, a to aj pri starých stenách so škvrnami od nečistôt. Vďaka tomu sa výrazne skracuje čas maliarskych prác a znižuje spotreba materiálu.

Ďalšou výhodou je skutočnosť, že steny zostanú žiarivo čisté aj v priebehu mnohých rokov. Po nanesení farby Dursilite alebo Colorite vznikne na povrchu steny kompaktný, vysoko odolný film, ktorý zabraňuje prieniku špiny do povrchu.

Pomocník pri maľovaní

Pri maľovaní oceníte aj vlastnosti tesniaceho akrylového tmelu Mapeflex AC1. Ten, okrem iného, možno použiť na pružnú výplň drobných trhlín pred vyhotovením maľovky v interiéri a exteriéri.

Akrylový tesniaci tmel vo vodnej disperzii je vhodný na utesnenie škár vystavených miernemu pohybu. Po vytvrdnutí vytvára hladký povrch, ktorý je možné pretierať elastickými náterovými farbami bežne používanými v stavebníctve.

www.mapei.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje