nas sa chripka netyka alebo kratky navod ako prezit pohodove zimne mesiace

Nás sa chrípka netýka alebo krátky návod ako prežiť pohodové zimné mesiace

Saunovanie už oddávna patrilo k bežným rituálom očisty a spoločenskej socializácie. Rímske kúpele, turecké kúpele, indická ajurvéda a jej parné kúpele sú miesta, ktorými prechádzal človek na svojej evolučnej viac než 4 000-ročnej púti. Významné spoločenské udalosti a dôležité stretnutia sa v súčasnej dobe presunuli do kongresových hál a klimatizovaných zasadačiek. Naše priateľstvá sa utužujú v zafajčených podnikoch v reštaruáciách rôznych cenových skupín alebo v imaginárnom svete internetu.

Tento súčasný trend vníma naša spoločnosť WELLIS ako jeden zo základných spúšťačov civilizačných ochorení so všetkými ich prejavmi. Každý rok sa objavujú nové mutácie vírusov chrípky, s ktorými treba bojovať prostredníctvom drahých liekov a vakcín sprevádzaných rôznymi vedľajšími a sčasti doteraz nepreskúmanými účinkami.

WELLIS už takmer desaťročie vyrába a na trh dodáva tisícročiami overený liek. Jeho liečivé účinky nie sú založené na chémii, ale prirodzených procesoch na posilňovanie imunity, ktoré predchádzajú vzniku ochorení. WELLIS a jej parné sauny, fínske sauny, infrasauny, bublinkové kúpele, hydromasáže prinášajú prastaré praktiky v modernej, praktickej a cenovo dostupnej forme.

Infrasauny sú momentálne hitom sezóny. Vďaka nízkym prevádzkovým nákladom, jednoduchej montáži a atraktívnej cene sú častým riešením pre tých, čo hľadajú jej liečivé účinky:

• lieči bolesti, stres, ochorenia kože (akné, ekzém, lupienka, …)
• pôsobí na funkčnosť pohybového aparátu – zlepšuje rozťažiteľnosť tkaniva
• lieči reumatizmus kĺbov
• odbúrava chronické bolesti chrbtice
• zlepšuje krvný obeh
• odbúrava celulitídu
• posilňuje obranyschopnosť organizmu (imunitné procesy)
• odvádza jedovaté látky z tela
• potláča zápalové ochorenia kĺbov a vnútorných orgánov
• odbúrava tukové tkanivo bez negatívnych účinkov na ľudský organizmus

Infrasauna od spoločnosti WELLIS je určená na liečebné procedúry a je vhodná pre ľudí, ktorí zle znášajú vysokú teplotu. Jej hĺbkové teplo stimuluje svaly a vnútorné orgány, následkom čoho vzniká silné potenie. Zvýšením telesnej teploty zvyšuje aj prekrvenie tkanív, čím dochádza k odbúravaniu tukových buniek, cholesterolu, jedovatých látok a ťažkých kovov. Infrasauny sú veľmi príjemné a nezaťažujú organizmus.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje