Nás sa chrípka netýka alebo krátky návod ako prežiť pohodové zimné mesiace

nas sa chripka netyka alebo kratky navod ako prezit pohodove zimne mesiace

Saunovanie už oddávna patrilo k bežným rituálom očisty a spoločenskej socializácie. Rímske kúpele, turecké kúpele, indická ajurvéda a jej parné kúpele sú miesta, ktorými prechádzal človek na svojej evolučnej viac než 4 000-ročnej púti. Významné spoločenské udalosti a dôležité stretnutia sa v súčasnej dobe presunuli do kongresových hál a klimatizovaných zasadačiek. Naše priateľstvá sa utužujú v zafajčených podnikoch v reštaruáciách rôznych cenových skupín alebo v imaginárnom svete internetu.

Tento súčasný trend vníma naša spoločnosť WELLIS ako jeden zo základných spúšťačov civilizačných ochorení so všetkými ich prejavmi. Každý rok sa objavujú nové mutácie vírusov chrípky, s ktorými treba bojovať prostredníctvom drahých liekov a vakcín sprevádzaných rôznymi vedľajšími a sčasti doteraz nepreskúmanými účinkami.

WELLIS už takmer desaťročie vyrába a na trh dodáva tisícročiami overený liek. Jeho liečivé účinky nie sú založené na chémii, ale prirodzených procesoch na posilňovanie imunity, ktoré predchádzajú vzniku ochorení. WELLIS a jej parné sauny, fínske sauny, infrasauny, bublinkové kúpele, hydromasáže prinášajú prastaré praktiky v modernej, praktickej a cenovo dostupnej forme.

Infrasauny sú momentálne hitom sezóny. Vďaka nízkym prevádzkovým nákladom, jednoduchej montáži a atraktívnej cene sú častým riešením pre tých, čo hľadajú jej liečivé účinky:

• lieči bolesti, stres, ochorenia kože (akné, ekzém, lupienka, …)
• pôsobí na funkčnosť pohybového aparátu – zlepšuje rozťažiteľnosť tkaniva
• lieči reumatizmus kĺbov
• odbúrava chronické bolesti chrbtice
• zlepšuje krvný obeh
• odbúrava celulitídu
• posilňuje obranyschopnosť organizmu (imunitné procesy)
• odvádza jedovaté látky z tela
• potláča zápalové ochorenia kĺbov a vnútorných orgánov
• odbúrava tukové tkanivo bez negatívnych účinkov na ľudský organizmus

Infrasauna od spoločnosti WELLIS je určená na liečebné procedúry a je vhodná pre ľudí, ktorí zle znášajú vysokú teplotu. Jej hĺbkové teplo stimuluje svaly a vnútorné orgány, následkom čoho vzniká silné potenie. Zvýšením telesnej teploty zvyšuje aj prekrvenie tkanív, čím dochádza k odbúravaniu tukových buniek, cholesterolu, jedovatých látok a ťažkých kovov. Infrasauny sú veľmi príjemné a nezaťažujú organizmus.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.