image 39487 25 v1

Mountfield otvoril novú predajňu v Leviciach

Spoločnosť Mountfield dnes slávnostne otvorila svoje nové predajné centrum v Leviciach. Na zákazníkov čaká príjemný, moderný interiér s celkovou plochou 1300 m2 a 30 parkovacími miestami. Na Slovensku prevádzkuje Mountfield celkom 18 predajní.

„Rozširovanie a modernizácia našej predajnej siete je súčasťou dlhodobej firemnej stratégie. Chceme, aby sa zákazníci cítili v našich predajniach komfortne, aby mali možnosť nakupovať v modernom a príjemnom interiéri. Verím, že toto všetko ponúkne novo otvorená predajňa v Leviciach“, vysvetľuje generálna riaditeľka spoločnosti Mountfield Jana Moravová a zároveň dodáva, „že počas slávnostného otvorenia od štvrtku do soboty bude celý sortiment ponúkaný zákazníkom za polovičné ceny“.

Novinkou nového predajného centra je, že časť predajne je určená pre samoobslužný predaj vybraného sortimentu. Konkrétne rýchloobrátkového sezónneho tovaru (olejov do kosačiek, náhradných reťazí k pílam, mulčovacie kôry, rašeliny, prostriedkov na údržbu vody v bazénoch a ďalšieho), u ktorého nie je nutná odborná pomoc predajných technikov. K dispozícii zákazníkom budú okrem vytvoreného samoobslužného priestoru aj pojazdné nákupné košíky a pokladňa pri vchode predajne. Predaj veľkého štandardného sortimentu bude prebiehať v pôvodnom modely, čo znamená, že zákazníkom sa budú venovať a pomáhať pri výbere odborne preškolení predajní technici.

V tomto roku plánuje Mountfield zmodernizovať či presťahovať do atraktívnejších lokalít celkom 10 predajní v Českej republike a na Slovensku. Okrem predajne v Leviciach na Slovensku spoločnosť Mountfield otvorila v tomto mesiaci aj novú predajňu v Jindřichovom Hradci v Českej republike.

www.mountfield.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje