Lazurol Aqua dekor V 1315

Lazurol Aqua dekor V 1315

Vodouriediteľná tenkovrstvá lazúra vyvinutá pre dlhodobú ochranu dreva. Lazúru je vhodné použiť na renováciu dreva nielen v interiéri, ale aj exteriéri. Lazúra je vhodná aj pre domácich majstrov, či profesionálov, či už pri náteroch pergoly, plotov, či drevených trámov. 

Lazurol Aqua dekor sa neodporúča na nátery drevených podláh a schodov v interiéroch. Perfektne zvýrazňuje kresbu dreva. Lazúra bola špeciálne vyvinutá tak, aby jej vodeodolný povlak dlhodobo odolával poveternostným vplyvom, vrátane UV žiareniu. Predĺžená aplikačná doba dovoľuje pohodlne zhotoviť náter na veľkých drevených dieloch či zložitých konštrukciách.

Ako správne pracovať s lazúrou. Pred každým použitím je potrebné ju dostatočne rozmiešať. Vopred je nutné si povrch, s ktorým chceme pracovať prebrúsiť brúsnym papierom a tak sa zbavíme nežiadúcich čiastočiek. Takto upravený podklad je potrebné napenetrovať fungicidným napúšťadlom LAZUROL AQUA NAPÚŠŤADLO.

Napenetrovaný podklad ešte jemne prebrúsime brúsnym papierom. LAZUROL AQUA DEKOR aplikujeme 2x až 3x s časovým odstupom minimálne 6 hodín medzi nátermi.

Lazúru nanášame štetcom alebo striekaním v 2-3 vrstvách v intervale minimálne 6 hodín medzi nátermi. 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.