Kozel odmeňuje posledného – piateho výhercu

Kozel odmeňuje posledného - piateho výhercu

Piatym a zároveň už posledným výhercom súťaže s Kozlom a s portálom urobsisam.sk sa stal Peter. Do súťaže ho prihlásila manželka s jeho kutilskými dielami – dreveným prístreškom na terase a kvetináčom na tuje, ktoré vyrobil na ich záhrade. Zaslúženou odmenou za jeho domáce majstrovanie je pivo Velkopopovický Kozel na celú jeseň.

„Záľubou môjho manžela je práca s drevom a väčšinu voľného času v roku trávi vonku vo svojej dielničke,“ hovorí o svojom šikovnom partnerovi jeho polovička. Okrem drobností, ktoré Peter majstruje na záhradku, ako sú kvetináče alebo prístrešok na krbové drevo, zmajstroval aj drevený prístrešok na terase. „Ten sme si v peknom počasí užili do sýtosti,“ opisuje dielo domáceho majstra jeho manželka. Ako dodáva, z vonkajšej strany prístrešku umiestnili dlhý kvetináč, do ktorého vysadili stromčeky.

Ak radi doma majstrujete a hľadáte inšpiráciu, pozrite si niektoré z tipov na www.zrucnestrucne.sk.

Zaslúžená odmena v podobe piva na celú jeseň Petra s manželkou neminie. Presne takých domácich majstrov sme totiž hľadali v súťaži s Kozlom. 

Všetkým domácim majstrom, ktorí sa do našej súťaže zapojili, ďakujeme veľmi pekne. Vybraným piatim výhercom gratulujeme a posielame im zaslúženú odmenu – pivo na celú jeseň a prajeme Na zdravie! ​

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.