Katalóg Rodinné domy jar/leto 2014 v predaji

image 21057 25 v1

V knihe je prezentovaných 182 riešení rodinných domov z produkcie 33 rozličných slovenských architektonických ateliérov. Publikované projekty sa vyznačujú štýlovou rôznorodosťou a čitateľ ma tak jedinečnú možnosť vybrať si dom, ktorý mu najviac vyhovuje.

Projekty sú rozdelené do troch kategórií: Economy, Classic a Extra. Súčasťou knihy je aj cenník a kontakty na autorov projektov.

Každý projekt je prehľadne spracovaný na jednej strane. Okrem obrazového materiálu obsahuje aj informácie o počte obytných miestností, výmerách, orientácii na svetové strany i predpokladanej spotrebe energií.
 
Ku každému projektu je uvedená orientačná cena realizácie i cena za samotný projekt. A ak by ste predsa uvažovali o zmenách, úpravách alebo o individuálnom projekte – nie je problém. Na každej strane sú uvedené kontaktné údaje na firmy, ktoré vám podajú bližšie informácie o možnosti prispôsobiť projekt vašim predstavám.

Projekty rodinných domov:

■ kategória ECONOMY (25 projektov × 2)
■ kategória CLASSIC (42 projektov × 2)
■ kategória EXTRA (24 projektov × 2)

■ Cenník a kontaktné adresy projektantov

Články

■ Viac ako len obal
■ Stavebné povolenie
■ Príprava staveniska
■ Zariadenie staveniska
■ Domov pre celú rodinu

 

Ukážka z publikácie:

 

Knihu si môžete objednať  aj na www.jagastore.sk za zvýhodnenú cenu.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.