Januárové číslo hobby magazínu Urob si sám v predaji

januarove cislo hobby magazinu urob si sam v predaji

Milí čitatelia,pred nami je čas vianočný a čas novoročný. Pred sviatkami sa naháňame a snažíme sa, aby sme získali trochu času navyše. Takto získaný čas plánujeme prežiť v kruhu svojich blízkych, ktorých sme možno už dlhšie nevideli, a už sa tešíme na blízke stretnutia, darčeky, posedenia a rozhovory.

Vianočné obdobie znamená čas pokoja. Ale akého pokoja? Darcom skutočného pokoja je ten, ktorý prišiel na svet ako bezbranné dieťa – Ježiš Kristus. V jeho životných postojoch môžeme aj my zažiť pokoj, ktorý vám zo srdca želám.
Nový rok je perspektíva, ktorú máme pred sebou a plánujeme, čo by sme v ňom chceli uskutočniť. Vzhľadom na poslanie nášho časopisu – prinášať inšpirácie a dobré rady pre dom, byt, dielňu a záhradu je nadchádzajúci rok pre mnohých rokom plánovania a realizácie úprav, prestavby, rekonštrukcie, alebo dokonca stavby domu či bytu. Pre nás to znamená zlepšovať kvalitu obsahovej aj formálnej úrovne nášho časopisu, aby sme vám boli užitoční. Aj v januárovom čísle nájdete mnohé zaujímavé témy – stavbu priečky, montáž snehových zábran, údržbu snehovej frézy, zhotovenie podhľadu alebo obkladu a ďalšie. Nevymenúvam ich všetky, lebo každý si vyberie tú, ktorá mu je blízka.

Chcem však upriamiť vašu pozornosť na novú súťaž, v ktorej sa môžete s ostatnými čitateľmi podeliť o krásu svojho domu, chaty alebo chalupy. Pošlite nám jej fotografie. Mladších čitateľov z radov študentov zasa posmeľujem, aby do súťažných návodov poslali svoj „mladý nápad“ a získali tak finančnú odmenu.

Milí čitatelia, na záver mi dovoľte, aby som vám v mene redakcie, ale aj nášho vydavateľstva, zaželal pekné a ničím nerušené prežitie sviatočných dní ako aj veľa zdravia a dobrej nálady počas celého roka 2012.

Stanislav Botur

Foto na titulnej strane: thinkstock.com

Nahliadni do obsahu:

SÚŤAŽ O NAJKRAJŠÍ DOM

ZAUJÍMAVOSTI
■ Pasívny dom

AKO NA TO

■ Plesne a boj proti nim » Úpravou nábytku zlepšíme prúdenie vzduchu
■ Montáž sprchovacieho kúta

RADY
■ Kupujeme snehovú frézu
■ Údržba snehovej frézy
■ Fotovoltická elektráreň na streche
■ Zazimovanie bazéna
■ Moderné osvetlenie
■ Sneholamy – zachytávače snehu » Oprava snehom poškodenej strechy

ZÁHRADA
■ Kalendár záhradkára » Na čo by sme nemali zabudnúť v januári
■ Starostlivosť o rastliny
■ Záhradnícke zeminy a substráty » Sú dôležité pre výživu záhradných aj izbových rastlín
■ Plánovanie záhrady » V období vegetačného pokoja je čas na vypracovanie podrobného plánu
■ Návšteva v záhrade » Prostá vidiecka romantika

TÉMA
■ PRIEČKY
■ PODHĽADY

REKONŠTRUKCIE A OPRAVY

■ Obklad a dlažba v interiéri

MATERIÁLY A VÝROBKY

■ Stavebné tmely a lepidlá
■ Skrutky

NÁRADIE A STROJE

■ Vrtáky a príslušenstvo pre vŕtačky

NÁVODY A TIPY
■ Stolík pod televízor
■ Prípravok na ostrenie hobľovacích nožov
■ Sporák na kolieskach

Viac sa dočítate v časopise Urob si sám január 2012.
–>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.