Hobby magazín Postav dom, zasaď strom č. 36/2018

image 20754 25 v1

V sobotu 8.12. Ing. Roman Vallo, odborník zo SOŠ záhradníckej v Malinove, Vám pomôže s pestovaním lipy. Jaroslava Bašistová, z Kreatívneho Klubu Luna o.z. v Bratislave, naaranžuje peknú vianočnú girlandu.

Anna Gallová, z chránenej dielne Scarabeus v Bratislave, vyrobí perfektný darček pre deti – vianočného škriatka. Silvia Krkošková, z TOP-ART chránenej dielne v  Bratislave, vám ponúkne inšpiráciu na vianočnú pohľadnicu. Ing. Miroslav Májek, pestovateľ exotických rastlín z Marčeka, odporučí milovníkom exotických rastlín na pestovanie  kávovník.  

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom vysiela RTVS v premiére na Jednotke každú sobotu o 18:30. Moderátori relácie sú Kristína Farkašová, Michaela Majerníková a Marcel Ochránek.

 Postav dom, zasaď strom

Magazín pre všetkých, ktorí sa radi púšťajú do budovania a prerábania, ale tiež pre tých, ktorí si všeličo vyrobia sami, doma či na záhrade. Relácia predstavuje rôzne zaujímavé, kreatívne a nenáročné koníčky, ktoré dokážu ľuďom vyplniť zmysluplne voľný čas a zároveň v rodinách vyčariť atmosféru pohody a radosti.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.