Veľkoformátová dlažba ALMA
Zdroj: PRESBETON Nova

Dlažba ALMA upúta krásnymi farbami a veľkými rozmermi

Úprava okolia domu spevnenými plochami z odolnej a jednoducho udržiavateľnej dlažby vám nielenže uľahčí pohyb, ale aj spríjemní chvíle odpočinku.

V posledných rokoch je veľmi populárna veľkoformátová dlažba, ktorá dokáže priestor opticky zjednotiť a zväčšiť, navyše vyzerá veľmi luxusne.

Veľkoformátová dlažba ALMA od výrobcu Presbeton upúta jemne zvrásneným povrchom a nepravidelnými hranami, ktoré verne imitujú prírodný kameň. Je dostupná v niekoľkých rozmeroch, najväčší dosahuje 800 mm × 800 mm. Výber z niekoľkých odtieňov sivej, doplnený o teplé tóny žltej, okrovej a terakoty, vám umožní dokonale zladiť dlažbu s celkovým vzhľadom objektu. Dlažba ALMA je v ponuke s najušľachtilejšou povrchovou úpravou PCT na ľahkú údržbu a čistenie. Úprava PCT zabráni prenikaniu vody a ďalších nečistôt do štruktúry betónu. Kvapkajúcu zmrzlinu, masť z grilovania či rozliate víno stačí vďaka tomu zotrieť obyčajnou handričkou. Nečistota do dlažby nevsiakne a trvalo ju nepoškodí.

Veľkoformátová dlažba ALMA
Zdroj: PRESBETON Nova
Veľkoformátová dlažba ALMA
Zdroj: PRESBETON Nova

www.presbeton.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje