Augustový Urob si sám je v predaji! Letné číslo plné záhradných projektov

Urob si sám 8/2021

V augustovom vydaní Urob si sám nájdete množstvo záhradných projektov, vrátane veľkolepého projektu mesiaca. Keďže je v plnom prúde záhradné grilovanie, pozornosť sme upriamili aj týmto smerom. Nepremeškajte naše letné číslo a načerpajte nové inšpirácie!

EDITORIÁL

Milí čitatelia!

Keď sme cez víkend čakali v nakladacej zóne jedného hobby centra na narezanie dosiek, ktoré sme potrebovali na renováciu záhradnej chatky, všetci pracovníci obsluhy mali plné ruky práce. Doslova nestíhali. Každý, kto prišiel, si chcel vylepšiť záhradu alebo rozšíriť svoj životný priestor vonku – od pergoly až po prístrešok na auto – jednoducho projekty, pri ktorých sa domácim majstrom doslova zrýchľuje tlkot srdca. Počas čakania na obsluhu sme sa rýchlo dostali do rozhovoru s ostatnými troma čakajúcimi majstrami, ktorí mali v pláne postaviť si záhradnú saunu a k nej plážové ležadlá. Tak vznikol aj nápad, že spolu s našimi dizajnérmi vám ukážeme, ako si takéto ležadlá, ktoré vnesú do záhrad trocha dovolenkovej nálady, svojpomocne zhotoviť.

Je prirodzené, že v lete nás láka tráviť viac času radšej v záhrade ako v kuchyni. V takomto prípade vám možno príde vhod aj náš veľkolepý a veľmi vkusný projekt mesiaca – záhradný kuchynský kútik, ktorý pre vás pripravili vaši obľúbení dizajnéri a stavitelia. Minimalistický dizajn kuchynky so zabudovaným grilom a podsvieteným barovým pultom vás veľmi rýchlo presvedčí, aby ste si ho vybudovali. A keďže grilovanie je jednou z najobľúbenejších voľnočasových aktivít Slovákov, v tomto čísle nájdete aj niekoľko ďalších originálnych gril projektov, pri ktorých využijete napríklad aj staré pneumatikové ráfiky. Veľa letnej zábavy a pohody želá

Jana

Urob si sám 8/2021

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ