strešné okná Velux
Zdroj: Velux

7 týždňov na výhodné jarné nákupy

Práca aj učenie z domu nečakane zvýšili naše nároky na bývanie. Ak aj vám doma chýba priestor a máte k dispozícii podkrovie, je práve teraz ideálny čas vytvoriť si modernú a zdravú pracovňu, učebňu či obývačku.

S jarnou ponukou VELUX môžete výhodne nakupovať strešné okná, vďaka ktorým vám pri práci nebude chýbať denné svetlo ani čerstvý vzduch. Strešné okná VELUX s trojsklom a ich inteligentné príslušenstvo si môžete výhodne zakúpiť od 1. apríla do 21. mája 2021. Dotácia je odstupňovaná podľa typu okna a príslušenstva. Dotáciu môžete čerpať aj v prípade, že strešné okno VELUX už máte a nechcete ho vymeniť za nové, len ho potrebujete doplniť o diaľkové ovládanie. V tom prípade môžete pri oknách novej generácie, vyrábaných od roku 2013, počítať s dotáciou 40 € na nákup dodatočného motora (s elektrickým alebo solárnym napájaním). Ďalších 20 € dostanete späť za nákup inteligentného automatického ovládania strešných okien, roliet a žalúzií VELUX ACTIVE.

Na získanie dotácie sú nevyhnutné iba tri veci:

  • Najneskôr do 30. apríla 2021 sa zaregistrovať na stránke viacsvetla.sk, kde sú o celej akcii podrobné informácie.
  • V období od 1. apríla do 21. mája 2021 nakúpiť dotované výrobky VELUX.
  • Najneskôr do 15. júna vložiť k registrácii na viacsvetla.sk faktúru.

www.viacsvetla.sk

Zdroj: VELUX

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.