Komentáre

 1. Kosenie HomePro says:

  Velmi uzitocne rady. Rucna kosa je prakticka aj pri vyssich burinach ktore nie su zlozene iba s travy.

 2. Práve toto som potrebovala, ale ju kúpiť, takú šikovnú ?

 3. To je dozivotna kosacka. Ta sa nepokazi po troch pouzitiach!

 4. Skoda ze to nejde kupit aj s p. Prockom….

  1. Netreba si robiť ilúzie, ten pán nevie kosiť (nekosí-zatína), ani brúsiť (viď druhé ostrenie!). Novú kosu treba aspoň trikrát nakovať (a potrápiť sa) kým začne dobre kosiť. Tie kosiská mi pripadajú skôr ako palice a nechcel by som s nimi kosiť ani hodinu, nie to ešte celú sezónu. Doporučujem urobiť reklamu na kosenie s koscom, nie predajcom zo železiarstva. A dve minúty inštruktáže sú vhodné tak do TV estrády, ale nie pre záhradkárskych čitateľov.

   1. ….vôbec sa mi to kosenie nepáčilo, ani spôsob, ani prístup o postoji ani nehovorím…:)

 5. no..nakuta moc nebola..:D a ked dobre nakujes oslickou netreba hned brat..a dobre je trocha na novej kose zdvihnut 5-7cm hrotu dohora..pripadne krk kosy stocit do spravnej polohy.treba kyslik plyn na nahriatie.nie kazdy je rovnako vysoky.brit by mal byt cca 1,5 cm nad terenom ked chrbat kosy opries o zem..potom sa to kosi..:)

 6. Dušan Vrabec says:

  On kosí zle. Za chvíľu by ho bolel chrbát. Veď, keď chodili chlapi v minulosti kosiť lúky, tak to kosili od rána do poludnia a museli to vydržať (nemohol ich pritom bolieť chrbát).

 7. hakunamatata says:

  ,,zdravím, tento pán nemá o kosení ani šajnu, veľmi špatná reklama – ako kosiť, tento odborník nikdy v živote nekosil a to viem o čom píšem, pekné leto prajem Vám,,

 8. ten pán vyzeral ako keby niečo hladal v tráve s pomocov palice on nekosil a kosiť ani nevidel.

 9. bohužial ten pán možno ovláda teoriu i ked z medzerami 😀 ale vela toho nenakosil…po pár metroch by sa asi nevyrovnal-bolel by ho chrbát…kosil som od14tich rokov zaroven zo starými chlapmi..viem o čom hovorím..ak nebola lôka privelká potme sme išli tam a už pri svitaní bolo počut kosenie…ak to bolo blízko a bolo teplo na obed sa tráva otočila a večer sa išlo prenu

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.