Doprajte grilovanému mäsu lahodnú chuť

Doprajte grilovanému mäsu lahodnú chuť

Nič nedodá mäsu lepšiu chuť ako drevené uhlie. Ak chcete grilovať ako profesionál zaobstarajte si pomocníka, ktorý jedlu dodá nezameniteľnú chuť a arómu.

Patríte medzi milovníkov lahodných grilovaných špecialít? Pojazdný gril Tenneker TC-Barrel je vhodným pomocníkom na letné grilovanie. Ide o klasický prenosný gril na drevené uhlie alebo drevo, ktorého najväčšou prednosťou je trojdielny liatinový rošt na grilovanie s veľkosťou 69 cm x 45 cm. Vďaka týmto rozmerom pohodlne pripravíte až 19 steakov naraz a obslúžite viac hostí ako pri štandardných griloch. Ohnisko a poklop má vyrobený z extra silnej ocele so žiaruvzdorným lakom a zabudovaný teplomer v poklope umožní mať pripravované pokrmy vždy pod kontrolou. Optimálnu teplotu pripravovaného jedla môžete regulovať aj za pomoci troch samostatných ovládačov prívodu vzduchu. Tí, ktorí si potrpia na dostatok priestoru počas grilovania, určite ocenia rozsiahly odkladací priestor, ktorý je súčasťou grilov Tenneker. Aby bola manipulácia s nimi jednoduchá, sú vybavené pojazdným vozíkom. K pohodlnému používaniu prispieva aj pracovná výška 80 cm.  Grily Tenneker TC-Barrel kúpite v projektových marketoch Hornbach.

www.hornbach.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.