Monoblokové tepelné čerpadlo GeniaAir Mono
Zdroj: Protherm

Prísne testované a maximálne odolné: Také sú tepelné čerpadlá

Ešte pred príchodom k vám domov prejde tepelné čerpadlo prísnym testovaním. Počas vývojovej fázy je to vyše 300 testov. V klimatickej komore zvládne teploty -25 až 48 °C, čelí vlhkosti do 100 %, slanej hmle i striekajúcej vode. A kým opustí výrobu, ešte raz ho kompletne skontrolujeme.

Kvalita je o prístupe. Pre značku Protherm je kvalita viac ako slovo. Jej tepelné čerpadlá vzduch/voda dokážu využiť až 75 % energie z obnoviteľných zdrojov, teda zo vzduchu. Sú spoľahlivé a prinášajú nízke prevádzkové náklady.

Testované a odolné tepelné čerpadlo Protherm
Zdroj: Protherm

Také je aj monoblokové tepelné čerpadlo GeniaAir Mono (3 – 12 kW, A+++) vzduch/voda. Osvedčilo sa na vykurovanie, ohrev vody i chladenie – v A0 novostavbách i pri modernizáciách starších domov. Na svoju prevádzku využíva prírodné ekologické chladivo R290. Súčasťou systému je aj interiérová jednotka so 185 l zásobníkom teplej vody, ktorý vystačí pre päťčlennú rodinu.

Viac na www.protherm.sk.

Zdroj: Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje