Online od 20:00! Naučte sa, ako ušetriť na energiách: Registrácia na webinár je zadarmo!

Online od 20:00! Naučte sa, ako ušetriť na energiách: Registrácia na webinár je zadarmo!

Témou online semináru bude moderné, zdravé ekologické a finančne efektívne vykurovanie, chladenie i vetranie. Už dnes o 20:00 na webe mojdom.sk.

Dozviete sa, ako chladia a vykurujú tepelné čerpadlá, podľa čoho ich vyberať a kedy sa oplatia. Dostanete aj odpovede na otázky týkajúce sa podlahového vykurovania. Zistíte, či a kedy je lepšie ohrievať vodu tepelným čerpadlom a kedy sa rozhodnúť pre prietokový ohrievač. Vďaka odbornému výkladu architektky Silvie Brna si urobíte jasno aj v problematike riadeného vetrania. Ak vás zaujíma solárna energia,naučíte sa, ako ju efektívne využiť napríklad na prípravu teplej vody v geografických podmienkach Slovenska. Ani sa nepohnete od počítača či tabletu, nič neplatíte a priamo z úst odborníčky sa dozviete relevantné fakty.

ČO: odborný webinár Stiebel Eltron o tom, ako ušetriť na energiách

KEDY: utorok 12. 2. 2019 o 20:00

KDE: na webe www.mojdom.sk

AKO: regiistráciou cez formulár – REGISTRUJ MA TERAZ –      

CENA: zadarmo

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.