Zdroj: TATRAMAT - ohrievače vody

Čo majú spoločné TATRAMAT a STIEBEL ELTRON? 15 rokov riešení pre spoľahlivý ohrev vody

Čo sa stane, keď na slovenskom trhu začnú spolupracovať dve silné mená? Posilní sa kvalita a rozvoj technológií budúcnosti. Dôkazom sú spoločnosti Tatramat a STIEBEL ELTRON, ktoré tento rok oslavujú pätnásť rokov spolupráce na Slovensku. Čomu vďačia za svoj úspech? Kvalitným riešeniam pre úspornú a komfortnú prípravu teplej vody.

Kľúčom k úspechu je spoľahlivý ohrev vody

Tradícia, kvalita a energetická efektívnosť. To sú tri hodnoty, na ktorých si zakladajú obe spoločnosti, aby svojim zákazníkom a klientom priniesli produkty, na ktoré sa môžu spoľahnúť.

Úspornosť ich výrobkov je preto na prvom mieste, rovnako ako kvalita výsledného produktu, ktorým je v prípade Tatramatu ohrievač vody. Odkedy STIEBEL ELTRON investoval do Tatramatu, prišla spoločnosť na trh s mnohými inovatívnymi riešeniami. Medzi najmodernejšie produkty patrí tepelné čerpadlo pre prípravu teplej vody, ktoré bolo vyvinuté na Slovensku.

Technologické pokroky myslia na prírodu

Spoločnosť Tatramat je už 15 rokov členom nemeckej skupiny STIEBEL ELTRON, vďaka čomu môže svojim zákazníkom zaručiť výrobu vysoko komfortných ohrievačov vody.

Zdroj: TATRAMAT – ohrievače vody

Za uplynulých pätnásť rokov prešla spoločnosť modernizáciou s cieľom udržať do budúcna rovnako vysokú kvalitu a spoľahlivosť finálnych výrobkov, na akú boli zákazníci pri značke Tatramat zvyknutí z minulosti. Chce tiež ponúknuť moderné riešenia, medzi ktoré patria inteligentné ohrievače vody, alebo už spomínané tepelné čerpadlá pre prípravu teplej vody. Cieľom spolupráce oboch firiem je spokojnosť zákazníka, úspora energie a ochrana životného prostredia.

Vyhrajte a prispejte na lepšiu budúcnosť

Pri oslave 15. jubilea myslia obe spoločnosti aj na svojich zákazníkov. Bez nich by totiž napredovali len veľmi ťažko.

Zdroj: TATRAMAT – ohrievače vody

Mapujte s nami, koľko funkčných bojlerov Tatramat nájdete v slovenských domácnostiach. Troch z vás odmeníme víkendovým pobytom vo Vysokých Tatrách. Stačí nahrať fotku svojho ohrievača do našej galérie .

Zapojením sa do súťaže zároveň podporíte kvalitnejšie vzdelávanie. Za každú nahranú fotku prispejeme sumou 1 € na program Lepšia škola, cez ktorý organizácia Človek v ohrození pomáha zlepšiť úroveň vzdelávania na Slovensku.

PR článok spoločnosti TATRAMAT – ohrievače vody, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje