/ Dom / Strecha /

Nové farby betónovej strešnej krytiny Leier

Nové farby betónovej strešnej krytiny Leier

Charakter budovy esteticky dotvára strešná krytina, ktorá nielenže plní ochrannú funkciu, ale vo veľkej miere podčiarkuje aj individualitu stavby. Betónová škridla je v súčasnosti najpoužívanejšou strešnou krytinou. Spoločnosť Leier rozšírila sortiment betónovej strešnej krytiny o nové farebné odtiene.

Krytinu Leier si aj naďalej možno vybrať vo dvoch atraktívnych tvaroch: Toscana ktorá svojím tvarom dodáva streche pravú stredomorskú atmosféru, a VENETO, ktorá je ideálna na zhotovenie striech v alpskom štýle. Farebnú stálosť a ochranu proti UV žiareniu pri týchto krytinách zabezpečuje farbivo z oxidov železa použité priamo vo východiskovej surovine, dvojnásobná povrchová úprava zvyšuje odolnosť strechy proti pôsobeniu nepriaznivých vplyvov a zabraňuje usádzaniu machov a nečistôt.

K typu strešnej krytiny Toscana pribudli štyri nové farebné odtiene – Capello, Oriešková, Carbon a Avanti. Ku krytine Veneto pribudol farebný odtieň Carbon.


Toscana oriešková

 Toscana carbon

 Toscana avanti

Veneto carbon

Toscana capello

 

Kompletný sortiment strešnej krytiny vo všetkých farebných odtieňoch a prehľad doplnkov nájdete na webovej stránke www.leier.sk. –>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.