ISOVER VARIO – ochrana šikmej strechy pred vlhkosťou

Pozrite si video o princípe fungovania a výnimočných vlastnostiach inteligentnej klimamembrány – parobrzdy ISOVER VARIO od spoločnosti ISOVER, ktorá v zime chráni strechu pred prienikom vodných pár do konštrukcie a v lete naopak pomáha uvoľňovať nahromadenú vlhkosť z konštrukcie do interiéru. Inteligentná klimamembrána vďaka svojim výnimočným vlastnostiam predlžuje životnosť šikmej strechy. ZDROJ: Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction […]

Pozrite si video o princípe fungovania a výnimočných vlastnostiach inteligentnej klimamembrány – parobrzdy ISOVER VARIO od spoločnosti ISOVER, ktorá v zime chráni strechu pred prienikom vodných pár do konštrukcie a v lete naopak pomáha uvoľňovať nahromadenú vlhkosť z konštrukcie do interiéru. Inteligentná klimamembrána vďaka svojim výnimočným vlastnostiam predlžuje životnosť šikmej strechy.

ZDROJ: Divízia ISOVER
Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.