Vymeňte staré steny za ZDRAVÉ!

Vymeňte staré steny za ZDRAVÉ!

Stojíte pred rekonštrukciou podkrovia a práve uvažujete nad voľbou stavebného materiálu? Čo by ste povedali, ak by vaše nové priečky dokázali čistiť vzduch? 

Pýtate sa: Načo čistiť vzduch v novom podkroví, s novou maľovkou, s novou podlahou a ešte aj s novým zariadením? A práve tu je problém! Vôňa z nábytku, koberca, podlahy či náterov so sebou prináša aj riziko vdychovania nebezpečného formaldehydu, ktorý dokáže u ľudí vyvolať celý rad zdravotných problémov. Ak si k tomu pripočítate nízku mieru vetrania a fakt, že až 85 % času trávime práve v interiéri – určite aj sami uznáte, že úvaha o stenách, ktoré dokážu neutralizovať voľne prchavé látky v ovzduší, stojí za zmienku.

Zdravé steny s doskou Activ’Air®

Po niekoľkoročnom úsilí prináša firma Rigips aj na náš trh produkty s inovatívnou technológiu čistenia vnútorného ovzdušia – zdravé sadrokartónové dosky Activ’Air a akustické dosky Gyptone Activ’Air®. Technológia Activ’Air® nemá žiadny negatívny vplyv na životné prostredie. Activ’Air® formaldehyd pohltí, rozloží a zabráni jeho spätnému vylučovaniu. Ide o konečný a nezvratný proces, ktorého výsledkom je čistý vzduch v interiéri.

So zdravými doskami Activ’Air® dokážete vo vašom podkroví znížiť hodnoty nebezpečného formaldehydu až do 70 %, pričom si to nebude vyžadovať žiadne špeciálne technologické postupy, náradie ani skúsenosti. Zdravé dosky možno použiť na všetky typy konštrukcií, kde sa používajú aj bežné sadrokartónové dosky. Najvhodnejšie konštrukcie sú priečky, podhľady a predsadené steny.

Ak aj vy chcete bývať zdravšie, informujte sa o zdravej sadrokartónovej doske Activ’Air® v každých dobrých stavebninách. Pre bližšie informácie o dostupnosti produktu kontaktujte obchodno-technických poradcov, ktorých nájdete na stránkach spoločnosti Rigips.

Kontakt:

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.
Divízia Rigips
Vlárska 22
917 01 Trnava
www.rigips.sk

ZDROJ: PR článok
TEXT: Saint-Gobain Construction Products, s.r.o. Divízia Rigips 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.