Rozšírenie webov pre laických stavebníkov aj odborníkov o nové kategórie

kutil s tabletom
Zdroj: istock.com

Navštívte špecializované weby firmy Mapei www.razaporiadne.sk a www.skarujsmapei.sk, na ktorých pribudli nové kategórie. Tieto portály sú určené všetkým laickým stavebníkom i odborníkom a prinášajú množstvo cenných informácií.

Objavíte tu návody, ako používať jednotlivé produkty Mapei, galériu referenčných projektov, ktorými sa môžete inšpirovať, ale dozviete sa aj to, ktoré výrobky si zvoliť pre konkrétny typ realizácie. Obe poradenské stránky sa pravidelne aktualizujú a nájdete tu všetko, čo vás zaujíma. Choďte sa na vlastné oči presvedčiť, čo je na weboch nové.

Na stránke www.razaporiadne.sk pribudla sekcia s užitočnými radami, ktoré vám pomôžu vyriešiť akýkoľvek problém z oblasti hydroizolácie. Dozviete sa, ako urobiť obklad kúpeľne tak, aby sa vám kachličky neodlupovali, ako prerobiť starú terasu, ako zachrániť strechu či nevytopiť susedov. Ďalšou novinkou je kategória FAQ s odpoveďami na najčastejšie otázky.

Raz a poriadne
Zdroj: www.razaporiadne.sk

Inováciou prešla aj stránka www.skarujsmapei.sk, ktorá pomáha návštevníkom tohto webu  zorientovať sa v ponuke  škárovacích mált Mapei. Novinkou je kategória s názvom Riešenia problémov. Nájdete tu odpovede na rôzne typy ťažkostí, s ktorými sa pri výstavbe či rekonštrukcii domu a bytu môžete stretnúť, zistíte príčinu ich vzniku a spôsoby ich odstránenia. K tomu, aby ste svoju stavbu mohli dotiahnuť k dokonalosti, vám aj na tomto webe môžu pomôcť odpovede na najčastejšie otázky.

Mapei škárovačky
Zdroj: www.skarujsmapei.sk

Zdroj: PR článok Mapei, s.r.o.