Parozábrana strechy
Galéria (8) Zdroj: DÖRKEN

Parozábrana šetriaca energie

Parotesná zábrana DELTA®-REFLEX zvyšuje účinnosť tepelnej izolácie až o 10 %. Znižuje náklady na vykurovanie a súčasne zvyšuje komfort bývania pod strechou.

Galéria

Parozábrana strechy
Parozábrana strechy
Aplikácia parozabrány
Parozábrana strechy
Parozábrana strechy
Aplikácia parozabrány
Parozábrana strechy

Energeticky úsporná parotesná zábrana DELTA®-REFLEX je vhodná pre novostavby, dodatočné budovanie podkroví, rekonštrukcie, i pre ľahké ploché strechy. Zabezpečuje 50%-ný odraz tepla a odkloní až 99 % elektromagnetického žiarenia.

Vysoká kvalita materiálu znamená tiež rýchlu návratnosť vloženej investície. Dlhoročné skúsenosti nemeckého výrobcu Dörken na náročnom európskom trhu sú zárukou dlhodobej spokojnosti stavebníkov.

Spoľahlivá montáž

Štvorvrstvová fólia DELTA®-REFLEX pri montáži nepraská, neláme sa, je extrémne pevná a pružná. Jednotlivé vrstvy nemožno rozdeliť. Skvelé mechanické vlastnosti a vysoký odpor prestupu vodnej pary zabezpečia, aby tepelná izolácia zostala trvalo suchá a tým vaša strecha funkčná po dlhé roky.
Z hľadiska bezproblémovej funkčnosti podkrovia je dôležité zabezpečiť vzduchotesnú realizáciu. Tesniaci program DELTA® zaručuje maximálnu spoľahlivosť do najmenšieho detailu. Vhodné príslušenstvo spolu s parozábranou zabezpečí dokonalú vzduchotesnosť a poskytne strešnej konštrukcii potrebnú ochranu.
Montáž parozábrany je rýchla a efektívna.

Parozábrana strechy

DELTA®-REFLEX sa kladie na spodnú stranu tepelnej izolácie. Strana fólie s hliníkovou vrstvou je orientovaná dovnútra miestnosti. DELTA-REFLEX sa môže položiť naprieč, alebo aj pozdĺž smeru krokiev. | Zdroj: DÖRKEN

Príslušenstvo pre spoľahlivé detaily

Bezproblémové fungovanie strechy počas celej živnosti poistite systémovým príslušenstvom DELTA®. Získate tak záruku bezpečného a správneho fungovania parozábrany a tým aj celej strechy na dlhé obdobie.

Parozábrana strechy
Zdroj: DÖRKEN

Na zlepenie presahov parotesnej zábrany DELTA®-REFLEX sa používa jednostranne lepiaca páska DELTA®-MULTI BAND ktorá disponuje extrémnou lepiacou silou.

Parozábrana strechy
Zdroj: DÖRKEN

Na lepenie zložitých detailov aj „cez roh“ je ideálna páska DELTA®-FLEXX BAND (čierna), ktorá sa vyznačuje vysokou lepiacou schopnosťou a veľkou prieťažnosťou.

Aplikácia parozabrány
Zdroj: DÖRKEN

Na riešenie komplikovaných detailov pri realizácii parotesnej fólie DELTA®-REFLEX, na ktoré pásky nestačia, je určená pastovitá vzduchotesná náterová hmota DELTA®-LIQUIXX, pomocou ktorej vytvoríte potrebnú manžetu na tvare miesta.

Parozábrana strechy
Zdroj: DÖRKEN

Napojenie fólie DELTA®-REFLEX na strešné okno sa vykonáva pomocou lepiacej pásky
DELTA®-MULTI BAND.

Aplikácia parozabrány
Zdroj: DÖRKEN

Pre vzduchotesné napojenie parozábrany na stenu slúži husté a priliehavé lepidlo DELTA®-TIXX, ktoré pri aplikácii nevyžaduje použitie prítlačnej lišty.

Ak vás téma realizácie parozábran zaujala, pozrite si aj špecializovaný webinár, ktorý pripravila spoločnosť Dörken.

Zdroj: PR článok DÖRKEN s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje