Epolex na podlahy

epolex na podlahy

Požiadavky na betónové podlahy sú jasné – ideálna betónová podlaha musí byť predovšetkým pevná, tvarovo stála a nesmie sa drobiť. Aj horšie betónové podklady však možno doviesť k dokonalosti v prípade použitia povrchového náteru EPOLEX NA PODLAHY. Ten môžeme ako liatu podlahovinu aplikovať aj pri budovaní úplne novej podlahy.

V skladoch, priemyselných halách alebo garážach zabezpečí pevnosť a hladkosť povrchu, po ktorom možno chodiť s paletovým a vysokozdvižným vozíkom, autom alebo ťažkým priemyselným mechanizmom. Takisto zaistí na pohľad celistvosť, vďaka čomu pôsobí esteticky a navyše je jeho údržba bezproblémová. Je využiteľný pri výstavbe alebo rekonštrukcii interiérovej domácej terasy či oprave schodov, vytvoríte s ním umývateľné nátery stien alebo povrchovo ošetríte ďalšie minerálne podklady. V priemysle aj domácnosti oceníte, že výsledný náter odoláva pôsobeniu vlhkosti (nie však priamym poveternostným vplyvom) aj mechanickému opotrebeniu. Najväčším benefitom je však to, že náter nedegraduje vplyvom bežných chemikálií alebo ropných produktov, ktoré sa v skladoch alebo garážach bežne vyskytujú.

BAL SLOVAKIA, s. r. o.
Černovská 1670/8, 010 08 Žilina, Slovenská republika
www.bal.sk –>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.