image 26469 25 v1

Čistý a atraktívny – sprchový žľab Geberit CleanLine

Pre čoraz viac ľudí sú sprchy v úrovni podlahy so sprchovým žľabom zlatým štandardom. Nový sprchový žľab Geberit CleanLine splní všetky vaše očakávania, pretože nielen dobre vyzerá, ale sa aj jednoducho čistí.

Nečistoty sa nezachytávajú po celej jeho dĺžke ako je bežné u väčšiny sprchových žľabov a nemá ani žiadne skryté plochy a rohy, ktoré sa ťažko čistia. Nečistoty sa sústreďujú v strednej časti, kde sa nachádza šikovný kryt s hrebeňovou vložkou, ktorý sa ľahko vyberie. Hrebeňová vložka sa jednoducho vyčistí a vráti späť. Takto máte istotu, že vaša sprcha bude vždy hygienicky čistá.

Žľab je vyrobený z ušľachtilej ocele a má elegantný nadčasový dizajn, ktorý nikdy nevyjde s módy. Umiestniť ho možno k stene alebo do stredu sprchy podľa priania. Navyše, jeho dĺžku možno flexibilne upraviť, čím sa prispôsobí potrebám každej kúpeľne. 

Nový sprchový žľab Geberit CleanLine sa jednoducho inštaluje a vďaka novej technológii montáže a utesnenia budete mať istotu, že žľab vám bude bez problémov slúžiť dlhé roky.

www.geberit.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.