/ Chalupa /

Ako si vyrobiť jednoduchú pascu na myši, ktorá je účinná a myši nezabíja

Jednoduchá pasca na myši
Zdroj: youtube.com

Máte chalupu, chatu, pivnicu či dom, kde sa vám z času na čas objavia myši? Na trhu je množstvo rôznych pascí a návnad, ktoré majú za cieľ vyriešiť problém s hlodavcami rôznych druhov. Klasické pasce, aké používali naši starí rodičia a vábili myši na slaninku či chlieb, nahrádzajú modernejšie. Okrem lepových pascí v predajniach nájdete aj elektronické pasce so senzormi a tiež pasce, ktoré myši usmrcujú.

Ak nechcete míňať peniaze na lov myší, ktoré vám spôsobujú problémy doma či na chalupe, vyrobte si pascu, do ktorej vám jednoducho popadajú.

Stačí pár vecí, ktoré máte doma: vedro, pevná fólia, nožík, latky dreva a trochu zrna. Pasca funguje dokonale a je humánna!

Text: Sabína Zavarská
Foto: istock.com
Zdroj: youtube.com

Komentáre

  1. Úprimne povedané celkom nerozumiem týmto zvláštnym „humánnym“ nezmyslom. A ďalej? Mám im spievať uspávanku, mojkať ich, vypustiť, alebo čo?

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.

Ak už registráciu máte, prihláste sa.