image 46030 25 v1
Galéria (7)

Tipy na vianočné darčeky

Vianoce sa nezadržateľne blížia. Ešte neviete, aké darčeky kúpite a aké si budete priať? Inšpiráciu môžete hľadať aj priamo v predajniach Hornbach, kde nájdete správne darčeky pre svoje okolie. Všetky vianočné tipy môžete nájsť aj na e-shope projektového marketu.

Galéria

Vianoce sa nezadržateľne blížia - aku-naradie
Vianoce sa nezadržateľne blížia - akvarijny_set
Vianoce sa nezadržateľne blížia - drevena_lampa
Vianoce sa nezadržateľne blížia - kufor_s_naradim
Vianoce sa nezadržateľne blížia - samozavlazovaci_obal
Vianoce sa nezadržateľne blížia - samozavlazovaci-_obal2

Pre otecka: Profi – Aku náradie J.C.Schwarz

Aku vŕtací skrutkovač sa hodí na jednoduché vŕtanie a skrutkovanie do dreva, hliníka alebo ocele. Profesionálne prístroje značky J. C. Schwarz nájdete exkluzívne v Hornbachu. Aku vŕtací skrutkovač J. C. Schwarz 10 je dodávaná vrátane dvoch batérií a pevného kufra. Je ľahký a praktický, pretože váži len 1 kg spolu s batériou. Kvalitný akumulátorový pohon s chodom vpravo aj vľavo sa postará o optimálny prenos síl. Prístroj je vybavený reguláciou otáčok, takže môžete ľubovoľne a podľa potreby nastaviť rýchlosť otáčania. Súčasťou balenia sú dve batérie s napätím 8 V, každá s kapacitou 2 AH s dobou nabíjania 45 minút.

Cena: 99,00€, www.hornbach.sk

Pre maminku: Samozavlažovací obal na kvetináč Lechuza

Tvary kvetinových obalov Lechuza sú jemné a ušľachtilé. Moderný povrch je odolný voči poveternostným vplyvom a zvládne akékoľvek počasie. Tento vysoko kvalitný materiál sa dokonca neláme ani pri extrémne nízkych teplotách. Je tak univerzálny do interiéru i exteriéru. Plast s vysokou kvalitou dokáže udržať svoj tvar i celé roky, pevne a stabilne stojí na terase či na balkóne. Obsahuje vložku na výsadbu, ktorá sa hodí na predpestovanie a prezimovanie vysadených rastlín. I starostlivosť o rastliny bude vďaka originálnemu systému zavlažovania Lechuza jednoduchá. Ukazovateľ hladiny vody zabezpečí kontrolu zalievania. Súčasťou obalu je pestovateľský substrát Lechuza pon, ktorý ako deliaca vrstva ideálne dávkuje prívod vody k rastline. Táto deliaca pôdna vrstva vytvára zásobník vody na dne nádoby, vďaka čomu vydrží bez zalievania až 12 týždňov.

Cena: 47,99€, www.hornbach.sk

Pre deti: Kompletne vybavený akvarijný set Pacific

Hľadáte vhodný vianočný darček pre deti? Alebo by ste radi oživili svoj interiér živým zvieratkom, ale na psa alebo mačku si netrúfate? Zaobstarajte si štýlové rybičky. Starostlivosť vám uľahčí kompletne vybavený akvarijný set Pacific. Jeho súčasťou je nielen vyhrievané akvárium, ale taktiež sieťka, filter a teplomer. Sklenené akvárium je kvádrového tvaru s rozmermi 30 x 30 centimetrov s hĺbkou 60 centimetrov. Objem nádrže s hmotnosťou 8 kilogramov je 54 litrov. Horné veko je vyrobené z čierneho plastu so zabudovaným úsporným LED osvetlením. Súčasťou akvária je bezúdržbový automatický ohrievač a výkonný vnútorný filter.

Cena: 59,00€, www.hornbach.sk

Pre babičku: Drevená lampa pre oživenie

Zaujímavú atmosféru interiéru dodáva osvetlenie. Holé svietidlo na strope môže pôsobiť stroho, zatiaľ čo dizajnová lampa oživí každý interiér a zabezpečí i príjemnú intímnu náladu. Na prvý pohľad zaujme kombinácia dreveného a kovového materiálu. Maximálny výkon svietidla je 40 W s klasickou objímkou s veľkosťou E27. Výška lampy je 42 centimetrov a vyberať môžete z bielej alebo čiernej farby.

Cena: 24,50€, www.hornbach.sk

Dedkovi: Praktický kufor s náradím

Prehľadné usporiadanie náradia a pracovných materiálov uľahčí prácu každému kutilovi. Zaobstarajte dedkovi praktický hliníkový kufor, ktorý obsahuje 186 dielov kvalitného náradia vyrobeného z chrom-vanadiovej ocele. Všetko je usporiadané v prehľadných pozíciách v štyroch šablónach. Kufrík je vybavený teleskopickou úchytkou, vďaka čomu je manipulácia s celou sadou veľmi jednoduchá. Obsahuje rôzne veľkosti a druhy klieští, skrutkovačov, gola kľúčov, vodováhu, kladivo, stranové i imbus kľúče, bity, základný spojovací materiál a celú radu ďalšieho potrebného náradia.

Cena: 109,00€, www.hornbach.sk

Zdroj: PR článok spoločnosti Hornbach

  1. lEA says:

    kufor s naradim a parfem bvlgari z notina bude cakat na nasho tatina tento rok, tak haaaadam potesi

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje