Elektrická brúska nožov Orava BN-45 R
Zdroj: Orava

Výsledky súťaže o elektrickú brúsku nožov Orava BN-45 R v hodnote 32,90 eur!

Nič nevie tak skomplikovať prípravu jedla ako tupý nôž. Keď potrebujete mäso či zeleninu naporciovať chirurgicky presne na jemné plátky, s tupým nožom sa vám to určite nepodarí. Preto niet nad ostré nože v kuchyni! Ostriť nože je zvyčajne mužská práca – s elektrickou brúskou Orava BN-45 R v atraktívnej červenej farbe to však hravo zvládnu aj ženy.

Presne túto elektrickú brúsku nožov Orava BN-45 R ste mohli vyhrať v našej súťaži. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili. Prišlo mnoho správnych odpovedí a my sme zo všetkých vyžrebovali pani Ľuboslavu G.

Srdečne blahoželáme!

Ostré ako britva – jednoducho vďaka elektrickej brúske nožov od Oravy

Zatočte doma s tupými nožmi a naostrite ich bez námahy! Nemordujte sa manuálnym ostrením na klasickej brúske, naostrite ich ľahko a pohodlne s pomocou elektrickej brúsky nožov Orava BN-45 R! Môže sa pochváliť zafírovými brúsnymi kotúčmi, ktoré dokonale nabrúsia kuchynské aj športové nože. Brúska pozostáva z dvoch brúsnych kotúčov – na jednom nabrúsite nôž na hrubšie, na druhom ho ešte potom jemne prebrúsite. Brúsenie tak pozostáva z dvoch krokov, aby ste sa mohli tešiť z excelentného výsledku. Brúska má vodiace drážky na čepeľ noža, ktoré udržujú nôž pri brúsení pod správnym uhlom a vďaka ktorým síce budú vaše nože ostré ako britva, vaše ruky však zostanú bez zranení. Orava BN-45 sa predáva v atraktívnom červenom aj elegantne čiernom farebnom vyhotovení a kúpite ju v e-shope Orava za 32,90 eur.

Elektrická brúska nožov Orava BN-45 R
Zdroj: Orava

www.orava.eu

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje