Páči sa vám náš časopis Urob si sám? Podporte nás!

Milí čitatelia, ďakujeme za to, že ste verní značke Urob si sám, či už v internetovej alebo tlačenej podobe, a to aj napriek tejto neľahkej dobe. Všetko, čo pre vás pripravujeme, robíme s láskou, nadšením a rovnakým nasadením ako vždy.

Za každým článkom, ktorý vydáme sa ukrýva úsilie našich redaktorov, fotografov, grafikov, jazykových redaktorov, pracovníkov distribúcie a mnohých ďalších ľudí, bez ktorých by to nebolo možné. Uvedomujeme si, že naša každodenná práca má význam až vtedy, keď sa článok alebo časopis dostane „do vašich rúk“ a ste s jeho obsahom spokojní.

Ak sa nám to podarilo, prosíme, podporte nás. Svoju podporu nám najlepšie vyjadríte tým, ak si predplatíte časopis Urob si sám na akékoľvek obdobie. Pripravili sme pre vás niekoľko možností, aby sme vám vyšli čo najviac v ústrety. Navyše si môžete vybrať predplatné s veľmi užitočným bonusom v podobe rúška, ktoré ochráni vás i vašich blízkych.

Sľubujeme, že vás nesklameme a budeme vám aj naďalej pravidelne prinášať užitočné informácie, pracovné postupy a inšpirácie, aby bol váš život krajší a bohatší.

Sme tu pre vás.

Ď A K U J E M E !

Jana Komadelová, šéfredaktorka časopisu Urob si sám
Jana Komadelová, šéfredaktorka časopisu Urob si sám 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.