image 39921 25 v1

Online ponuka, profesionálny servis, technická podpora priamo od výrobcu

Online ponuku, informácie o produktoch, poradenstvo a servis v sebe spája nový špecializovaný predajný kanál s príslušenstvom pre strechy www.hpishop.sk. Spoločnosť HPI-CZ, člen medzinárodnej skupiny Monier GROUP, ktorá je jedným z najväčších svetových výrobcov strešných krytín a príslušenstva, svojím novým portálom ponúkne slovenským zákazníkom viac ako 400 strešných komponentov vo vysokej kvalite, vrátane technických informácií a podpory. 

Vzhľadom k tomu, že spoločnosť HPI distribuuje všetky ponúkané výrobky zo svojho nového obchodného a logistického centra, obdrží zákazník po objednaní na www.hpishop.sk tovar v priebehu niekoľkých dní, často aj do druhého dňa. Realizačným firmám, pokrývačom aj individuálnym investorom poslúži portál tiež ako cenný zdroj informácií a inšpirácie o možnostiach pre ich strechu.

„Sme špecialistom s komplexným sortimentom príslušenstva pre strechy, tak široký sortiment na jednom mieste neponúka nikto. Zákazník na www.hpishop.sk dostane kompletný technický servis vrátane poradenstva priamo od výrobcu,” predstavuje nový predajný kanál Matej Porubec, obchodno-technický poradca HPI-CZ pre Slovensko.

Bezmála dvadsať tematicky členených skupín, ako napr. prestupové škridly, odvetranie hrebeňa a nárožia, protisnehové príslušenstvo, bezpečnostné prvky, či strešné fólie a membrány, navedie zákazníka ku konkrétnym produktom, ktoré sú opatrené detailnými technickými informáciami a v prípade potreby aj príslušnými platnými certifikátmi. Navyše aj laika poučí, že strecha nie je len krov a krytina, ale pre plnú funkčnosť musí pozostávať z termo a hydroizolačných vrstiev, musí vetrať, aby nebola zdrojom plesní, umožniť vďaka stúpacím plošinám, nášľapom a úchytom bezpečný pohyb po svojej ploche, zabrániť protisnehovými prvkami, ako sú zachytávače alebo háky, nebezpečnému pádu snehu, alebo byť vybavená bleskozvodom, ako požadujú normy. Pokrývačov a realizačné firmy prevedie napr. technickými detailami riešenia najrôznejších prestupov pre anténne nástavce a vetráky, či správnym riešením úžľabia.

„Poviete si: Vetracie pásy, čo sa dá na nich pokaziť?” Kladie rečnícku otázku Matej Porubec a hneď na ňu odpovedá: „Niektorí výrobcovia v rámci tlaku na cenu použijú lacnejšie materiály, ktoré majú jednu zásadnú chybu – nevetrajú, takže strecha je potom semeniskom plesní a z domu urobí zdraviu nebezpečné miesto. Znie to zvláštne, ale veľa predajcov pri opise tohto produktu udáva napríklad jeho farbu, dĺžku, ale už nespomína túto základnú funkciu, či vetrá, o životnosti výrobku ani nehovoriac,” opisuje Matej Porubec negatívne skúsenosti zo svojho prieskumu trhu. „My nepredávame lacné atrapy, ale kvalitné funkčné výrobky s certifikátom a technickou podporou v prípade potreby aj priamo na stavbe,” uzatvára ambície nového on-line predaja www.hpishop.sk Matej Porubec. 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.