Pre super pevný betón

image 36769 25 v1

Musíte betónovať v chladnom počasí a naháňa vás pritom čas? Stavte na istotu a použite pri betonáži vhodný cement. Supracem od popredného výrobcu cementov CEMMAC je určený pre betóny s požiadavkou najvyšších pevností, najväčšieho zaťaženia a pre namáhané konštrukcie.

Počas tuhnutia sa prejavuje vysokým vývinom hydratačného tepla, vďaka čomu je obzvlášť vhodný aj na betonáže v chladnom počasí. Používa sa na betóny vysokých pevnostných tried a betóny, kde je nutné rýchle odformovanie, pre náročné konštrukcie zo železobetónu aj prostého betónu (napr. samonosné schodiská, balkóny, stĺpy, múry a pod.). Vďaka rýchlemu nárastu počiatočných pevností a svojej svetlej farbe je obľúbeným cementom pre drobné betónové prvky (tvárnice, dlažba a pod.). Supracem vysoko prekračuje minimálne hodnoty stanovené normou a radí sa k najkvalitnejším cementom na našom trhu.

balenie: 25kg vrece

cenu za balenie s DPH: ca. 3,60 EUR/vrece (v závislosti od regiónu) 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.