image 36769 25 v1

Pre super pevný betón

Musíte betónovať v chladnom počasí a naháňa vás pritom čas? Stavte na istotu a použite pri betonáži vhodný cement. Supracem od popredného výrobcu cementov CEMMAC je určený pre betóny s požiadavkou najvyšších pevností, najväčšieho zaťaženia a pre namáhané konštrukcie.

Počas tuhnutia sa prejavuje vysokým vývinom hydratačného tepla, vďaka čomu je obzvlášť vhodný aj na betonáže v chladnom počasí. Používa sa na betóny vysokých pevnostných tried a betóny, kde je nutné rýchle odformovanie, pre náročné konštrukcie zo železobetónu aj prostého betónu (napr. samonosné schodiská, balkóny, stĺpy, múry a pod.). Vďaka rýchlemu nárastu počiatočných pevností a svojej svetlej farbe je obľúbeným cementom pre drobné betónové prvky (tvárnice, dlažba a pod.). Supracem vysoko prekračuje minimálne hodnoty stanovené normou a radí sa k najkvalitnejším cementom na našom trhu.

balenie: 25kg vrece

cenu za balenie s DPH: ca. 3,60 EUR/vrece (v závislosti od regiónu) 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje