Ohrievače za atraktívne uvádzacie ceny

prietokový ohrievač vody
Zdroj: TATRAMAT - ohrievače vody

STIEBEL ELTRON ako technologický líder na trhu ohrievačov vody predstavil začiatkom apríla svoje novinky. Nové mini prietokové ohrievače EIL Plus a Trend a malé zásobníkové ohrievače ESH Trend predstavujú komfortné a efektívne riešenie ohrevu vody.

EIL Plus je hydraulicky riadený prietokový ohrievač vody v tlakovom prevedení určený pre montáž pod umývadlo a EIL Trend v beztlakovom prevedení určený pre montáž ako pod, tak aj nad umývadlo.

ESH Trend je beztlakový zásobníkový ohrievač vody dostupný v objemoch 5 a 10 l v prevedení pre montáž pod a nad umývadlo.

ohrievač vody
Príklad inštalácie malého zásobníkového ohrievača ESH Trend | Zdroj: TATRAMAT – ohrievače vody

Aby vám spoločnosť STIEBEL ELTRON uľahčila možnosť spoznať nové komfortné riešenia, rozhodla sa tieto produkty ponúknuť za špeciálne uvádzacie ceny. Viac informácií nájdete na www.stiebel-eltron.sk/nove-riesenia

Komentáre

Pridať komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.