Vysoký záhon Durisol
Zdroj: Leier

Nové farebné prevedenie obľúbeného vysokého záhonu Durisol

Jar k nám zavítala tento rok skôr, a preto je najvyšší čas začať rozmýšľať nad svojou novou záhradou.

O vysokých záhonoch Durisol ste už možno počuli. Ide o veľmi obľúbený produkt, ktorý si získal záhradkárov najmä svojimi jedinečnými vlastnosťami. Záhony sú vyrobené z prírodného ekologického materiálu, ktorý je paropriepustný, takže umožňuje rastlinám dýchať. Tiež udržuje teplo vo vnútri nádoby, čím vytvára ideálne podmienky pre pestovanie okrasných aj úžitkových rastlín. Okrem pestovateľských výhod má Durisol aj praktické vlastnosti. Vyrába sa v niekoľkých rozmeroch a po novom už aj farebných prevedeniach. Okrem prírodnej hnedej, ho teraz môžete kúpiť aj v antracitovej sivej farbe, aby ešte lepšie zapadol do vašej modernej záhrady. Funguje na princípe skladačky, takže jeho montáž ľahko zvládnete a vďaka odolnosti voči mrazom a vonkajším vplyvom vám vydrží dlhé roky bez akejkoľvek zmeny.

Zaobstarajte si vysoký záhon Durisol od spoločnosti Leier Baustoffe SK a doprajte si záhradu svojich snov. Viac informácií nájdete na www.leier.sk.

Zdroj: Leier Baustoffe SK s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.