Naozaj pevný cement

image 40349 25 v1

Osvedčený slovenský výrobca CEMMAC prináša v tomto roku novinku v podobe cementu s vyššími pevnosťami CLASSICCEM. Cement pevnostnej triedy 42,5N nahrádza pôvodný cement nižšej pevnostnej triedy (32,5R) a reaguje tak predovšetkým na požiadavky profesionálov na vysokú kvalitu pri dodržaní finančnej efektívnosti.

„Požiadavka vysokopevnostného cementu s normálnymi nábehovými pevnosťami prišla z radov predovšetkým profesionálnych zákazníkov. Sme radi, že sme dokázali veľmi rýchlo zareagovať na ich potreby a spolu s oddelením výroby sme dokázali uviesť cement na trh v krátkom čase na začiatku stavebnej sezóny.“ hovorí obchodná riaditeľka spoločnosti Jana Pančíková.

Univerzálnosť CLASSICCEMu, jeho vysoké pevnosti a stabilná kvalita ho umožňuje použiť pre všetky typy betónov a mált v bytovej a občianskej výstavbe, a to aj na výrobu betónov vyšších pevnostných tried. Veľmi dobrá spracovateľnosť ho predurčuje na výrobu omietok a poterov a umožňuje dlhšiu manipuláciu pri ukladaní betónu. Vďaka mimoriadnej plasticite a dobrej čerpateľnosti je vhodný aj pre strojové spracovanie (strojové potery a omietky).

Nový CLASSICCEM sa už predáva v partnerských stavebninách.

www.cemmac.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.