Kozel odmeňuje tretieho výhercu

image 30384 25 v1

Tretím výhercom súťaže s Kozlom a s portálom urobsisam.sk o pivo na celú jeseň sa stal Emil. Do súťaže sa prihlásil s viacerými vlastnoručne vyrobenými užitočnými predmetmi do kuchyne alebo záhrady.

Hoci niektoré jeho diela vyzerajú, že by mohli ísť rovno do predaja, domácemu majstrovaniu sa Emil venuje len pre zábavu. Jednou z praktických vecí, ktoré sa zídu v každej kuchyni je sušiak na sušenie umytého riadu. „Jeho výroba nebola náročná, jediná babračka bola s vŕtaním dier,“ približuje nám výrobu Emil a dodáva, že celkom mu toto domáce majstrovanie trvalo približne päť hodín. Veľmi pekným aj praktickým „výtvorom“ je tzv. „dedek“, ktorý slúži na opracovanie dreva.

Užitočným doplnkom do každej záhrady je lavička. Emil ju vyrobil z paliet a pozrieť si ju môžete spolu s ostatnými jeho dielami v galérii fotografií.

Odmena v podobe piva na celú jeseň Emila neminie. Presne takých domácich majstrov totiž hľa-dáme v súťaži s Velkopopovickým Kozlom. Ak ste aj vy vytvorili niečo podobné, pošlite nám fotografie vašich „kutilských diel“. A tiež ak poznáte vo svojom okolí, rodine, či medzi priateľmi niekoho, kto sa venuje domácemu majstrovaniu, pošlite nám naňho tip. Tých najlepších neminie zaslúžená odmena.

Pre inšpiráciu a lepšiu predstavu o tom, s čím sa do súťaže môžete prihlásiť, pozrite si niektoré z tipov na fotografiách, prípadne na www.zrucnestrucne.sk.

Ako na to?

Vaše tipy s fotkami predmetov, ako aj ich autorov, nám zasielajte do 18.11.2015 na adresu kozel@mediacentral.sk s heslom Velkopopovický Kozel.

Ďalšieho výhercu zverejníme 16.11.2015.

Komentáre

  1. gýčovina,. akurát si tak dotrhať gate, alebo sedieť v prešivákoch

  2. ..ale ved toto ani nie je medzi súťažnými fotkami… alebo??

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.