Kozel odmeňuje prvého výhercu
Galéria (5)

Kozel odmeňuje prvého výhercu

Prvým výhercom súťaže s Kozlom o pivo na celú jeseň s portálom urobsisam.sk sa stal Tomáš. Do súťaže sa prihlásil s vlastnoručne vyrobeným záhradným nábytkom.

Galéria

Kozel 1. Výherca
Kozel 1. Výherca
Kozel 1. Výherca

A čo ho inšpirovalo? „Listoval som si jeden časopis a veľmi sa mi zapáčil nápad, ako využiť euro-palety v domácnosti,“ približuje začiatok jeho projektu Tomáš. Ako dodáva, kúpil si nové europalety a začal spolu s otcom tvoriť. „Sám seba nepovažujem za kutila a osobne si myslím, že stôl do obývačky z jednej europalety zvládne každý správny chlap,“ dodáva skromne Tomáš. Vyhotovenie takéhoto „eurostola“ sa podľa neho dá zvládnuť aj za jeden deň. „Záhradný nábytok bol trochu zložitejší a jeho výroba nám s otcom trvala dva týždne,“ prezradil o výsledku domáceho majstrovania Tomáš.

Odmena v podobe piva na celú jeseň Tomáša neminie. Presne takých domácich majstrov totiž hľadáme v súťaži s Velkopopovickým Kozlom. Ak ste aj vy vytvorili niečo podobné, pošlite nám fotografie vašich „kutilských diel“ a tiež vašu fotografiu. A tiež ak poznáte vo svojom okolí, rodine, či medzi priateľmi niekoho, kto sa venuje domácemu majstrovaniu, pošlite nám naňho tip. Tých najlepších neminie zaslúžená odmena.

Pre inšpiráciu a lepšiu predstavu o tom, s čím sa do súťaže môžete prihlásiť, pozrite si niektoré z tipov na fotografiách, prípadne na www.zrucnestrucne.sk.

Ako na to?

Vaše tipy s fotkami predmetov, ako aj ich autorov, nám zasielajte do 18.11.2015 na adresu kozel@mediacentral.sk s heslom Velkopopovický Kozel.

Ďalšieho výhercu zverejníme 2.11.2015.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje