Júlový Môj dom už v predaji

julovy moj dom uz v predaji

Najnovšie číslo časopisu Môj dom je opäť plné inšpirácií a praktických informácií, ktoré sa vám zídu pri zveľaďovaní interiéru či záhrady, alebo pri stavbe domu. Nájdete ho v predaji od 2. júla.

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Tipy, ako naladiť dom na leto 

Nemáte chalupu? Tento rok sa nechystáte ani k moru? Nevadí, možno to vyjde o rok. A doma môžete mať dovolenkovú atmosféru po celý rok – vybrali sme pre vás kúsky, ktoré ju spoľahlivo navodia. 

Letný dom na francúzsky spôsob

Ako asi vyzerá chalupa na ostrove neďaleko atlantického pobrežia Francúzska? Predsa pôvabne a stredomorsky. Rodina s troma deťmi pri jej zariaďovaní myslela nielen na leňošenie na slniečku, ale aj na to, čo potrebujú ku šťastiu chlapci, ktorí chvíľu neposedia. 

Drevenicu stavanú pre súčasnosť

Víkendy v dreveničke pod Tatrami sú krásnou romantickou predstavou, ale keď príde na moderné pohodlie, tradičné vzory nám začnú byť pritesné. Novodobú drevenicu, v ktorej sa mladým manželom podarilo skĺbiť staré dobré s dobrým novým, nájdete v júlovom čísle Môjho domu.

Tipy pre milovníkov tradícií

Mnohí dizajnéri dnes hľadajú inšpiráciu v tradičných technikách, materiáloch či formách. Možno aj vy nájdete to pravé orechové v aktuálnom trende tradicionalizmu, v ktorom teplá vľúdnosť a strohá jednoduchosť vytvárajú pôsobivý kontrast. 

Test umývačiek riadu

Umývačka riadu znamená v domácnosti podobnú revolúciu, ako kedysi práčka – šetrí čas, energiu, vodu… Milan Gigel pre vás otestoval 5 umývačiek rôznych značiek a zistil, ktorá umyje riad najdôkladnejšie a najúspornejšie.

Vodné záhrady ako zo žurnálu

Podoby vodných plôch v záhrade môžu byť také rôznorodé, ako záhrada sama. Vážne, nevážne aj odvážne nápady ako nechať vyniknúť v záhrade vodu nájdete v tohtomesačnom vydaní Môjho domu.

Vymaľujte si sami

Nie je to nič ťažké. Ak neplánujete využiť špeciálne dekoratívne techniky, určite to zvládnete – byt bude vyzerať inak a nevyjde vás to draho. Správny postup, rozpis materiálu, a tiež rady a tipy na čo nezabudnúť, nájdete v najnovšom čísle časopisu Môj dom.

 

Ukážka z časopisu: 

 


Darček zadarmo ■ Staršie číslo časopisu Urob si sám

 
www.casopismojdom.sk/web/sk/predplatne
–>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.