Urob si sám 7/2020

Júlové vydanie časopisu Urob si sám je už v predaji!

Ešte ho nemáte? Nepremeškajte a kúpte si najnovšie číslo Urob si sám, ktorý vám prináša opäť množstvo zaujímavých návodov, praktických rád a inšpirácii.

Z obsahu vyberáme

  • Skvelé riešenia na stavbu pergoly pri dome na terase, prístreška v nevyužitom kúte záhrady pri plote alebo miesta pre auto.

Prístrešky a pergoly

  • V čase letných horúčav môže byť malým osviežením aj posedenie pri záhradnom jazierku. Ak ste ho však doteraz zanedbávali a neviete čo s ním, poradíme vám ako ho opäť prebrať k životu. Pripravili sme pre vás návod na veľkú rekonštrukciu jazierka.

Problémy so záhradným jazierkom

  • Okrem toho v júlovom čísle nájdete aj 12 riešení, ako mať v jazierku počas leta čistú vodu bez zápachu a akú vodnú techniku do neho zvoliť.

technika do záhradného jazierka

  • V rubrike 3 x miniprojekt na vás čakajú projekty s prehľadnými schémami, ktoré vás prekvapia svojou konštrukčnou jednoduchosťou a cenovou nenáročnosťou. Zhotoviť si tak môžete jedálenskú lavicu, balkónový set, či dizajnovú stoličku.

štýlová stolička s odrezkov

  • Základy zvárania potešia najmä tých, ktorí uvažujú na kúpou zváračky. Náš odborník vám poradí, ako také zváranie funguje, aký typ zváračky si zaobstarať ,ale aj ďalšie tipy a rady, ktoré by ste mali vedieť skôr, ako sa pustíte do samotného zvárania.

Základy zvárania

  • Veľký prehľad prírodných farieb na steny vám ukáže cestu k zdravému bývaniu a pomôže vám zorientovať sa v jednotlivých druhoch.

Prírodné interiérové farby

Urob si sám 7/2020

Objednajte si teraz PREDPLATNÉ časopisu Urob si sám aj s DARČEKOM!

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje